• BITCOIN/TL
  2097009,513
  % 0,92
 • ETHEREUM/TL
  102469
  % 3,81
 • RIPPLE/TL
  16.13
  % 2,37
 • BITCOIN CASH/TL
  16841.45,690
  % 7,43
 • LITECOIN/TL
  2573.85
  % 2,52
 • BNB/TL
  18349.49
  % 2,96
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.45
  % 0,17

YouTube, Web3 ve NFT’lerde ‘inanılmaz potansiyel’ görüyor

YouTube, Web3 ve NFT’lerde ‘inanılmaz potansiyel’ görüyor

Çevrimiçi medya devi YouTube, son paylaştığı blog yazısında değiştirilemez belirteçler (NFT) ve Web3 ile ilgili olumlu düşüncelerini paylaştı.

“Web3, içerik oluşturucular için yeni fırsatlar sunuyor. Blok zinciri ve NFT’ler gibi yeni teknolojilerin, içerik oluşturucuların hayranlarıyla daha derin ilişkiler kurmasına izin verebileceğine inanıyoruz . YouTube’un Baş Ürün Sorumlusu Neal Mohan gönderide, birlikte yeni projeler üzerinde işbirliği yapabilecek ve daha önce mümkün olmayan şekillerde para kazanabilecekler” dedi.

YouTube’daki Web3 teknolojisinin olası kullanım örnekleri arasında, hayran tarafından doğrulanabilir ve videolar, fotoğraflar, sanat eserleri gibi medyaya benzersiz şekilde sahip olunması dahildir. YouTube, içerik oluşturucuların işlerinden gelir elde etmelerinin bir yolu olan İş Ortağı Programında iki milyondan fazla kullanıcı kazandı. 

Mohan, “Bu yeni teknolojilere sorumlu bir şekilde yaklaştığımızdan emin olmak için dikkate alınması gereken çok şey var, ancak inanılmaz bir potansiyel olduğunu da düşünüyoruz” diye yazdı. 

Kadena (KDA) Fiyatı Bir Haftada %75’in Üzerinde Arttı, Yeni Yükseliş Trendine Hazırlanıyor

Kripto piyasası 2022'nin ilk çeyreğinde uyuyor gibi görünse de, Kadena'nın (KDA) fiyatı sadece bir haftada %74,87'nin üzerine çıktığı için yeni bir sınırı aşıyor. Kripto, kendisini ilerletmek için kripto piyasasının mevcut sıkıcı aşamasından hızlı bir şekilde yararlanıyor gibi görünüyor. Abartmadan, CoinMarketCap'teki KDA fiyat özelliklerinin tüm yeşilleri gösterdiğinden bahsetmeye değer, bu da kriptonun yeni kripto fiyat oluşumu için hazırlandığı anlamına geliyor. Bu haberin yazıldığı zamanda, Kadena'nın fiyatı 9,98 dolar

İlgili İçerik

Google’ın sahibi olduğu izleyiciler, günde 700 milyon saatin üzerinde YouTube içeriği izliyor. Video paylaşım sitesi aynı zamanda Google’dan sonra en çok kullanılan ikinci arama motorudur. YouTube, yaratıcıları için NFT’ler, blok zinciri ve diğer Web3 teknolojilerini uygularsa, firma bu hala oldukça niş teknoloji alanını geniş bir küresel kitleye meşrulaştırmaya devam ediyor – ve potansiyel olarak bazı çevrelerde bunu yapmak için önemli tepkilerle karşılaşıyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ