• BITCOIN/TL
  2159786,133
  % -0,97
 • ETHEREUM/TL
  115226
  % -1,36
 • RIPPLE/TL
  16.45
  % 0,73
 • BITCOIN CASH/TL
  13548.17,597
  % -4,05
 • LITECOIN/TL
  2542.14
  % -2,83
 • BNB/TL
  19556.84
  % -1,58
 • EOS/TL
  20.49
  % -5,26
 • TETHER/TL
  32.87
  % 0,45

Yeni NFT protokolü, NFT’ler için her şeyi değiştirecek

Yeni NFT protokolü, NFT’ler için her şeyi değiştirecek

NFT piyasası çoğunlukla dijital koleksiyon ürünleri alıp satmakla sınırlı olduğu biliniyor. Ancak yeni bir protokol, gelişen sektöre yeni kullanım örnekleri getirmeyi amaçlıyor.

Yeni bir (NFT) protokolü olan Charged Particles , insanların ‘NFT’leriyle daha fazlasını yapmalarını’ istiyor ve destekçileri arasında Aave ve Synthetix’ten DeFi oluşturucuları yer alıyor.

Yeni başlayanlar için NFT‘ler, gerçek dünya veya sanal benzersiz nesnelerin, sahiplerinin temsil ettikleri temel varlığın gerçek sahibi olduğunu kanıtlayan blok zinciri tabanlı temsilleridir ; ikincisi, kripto koleksiyonlarından oyun içi varlıklara ve gayrimenkullere kadar uzanır.

Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcıların sahip olması, ticaret yapması ve toplaması için bir ERC71’de kilitli yüzlerce veya binlerce başka hisse senedi, tahvil veya gayrimenkul ürünü tutan geleneksel bir endeks fonu gibidir. Ekip şöyle açıklıyor:

“Kıt bir NFT (örneğin sanat, koleksiyon, sanal emlak, oyun içi öğeler, vb.) Artık bir dizi başka jetonu içeren bir sepete dönüştürülebilir. Özelleştirilebilir zaman kilitleri ve programlanabilir verim, yaratıcılık için sonsuz yetenek sunar.”

“Bir” Parçacık “, Ücretli Parçacıklar Protokolü aracılığıyla faiz getiren bir jetonla (örneğin aDAI) basılan HERHANGİ BİR Fungible Jetondur ve jetona” Ücret “verir.

Ücretli Parçacıklar DApp şu anda yayında ve kullanıcıların birden fazla ERC-20 Jetonu ve hatta diğer NFT’leri tutmasına izin veriyor. Kullanıcılar, Aave for DeFi Assets desteği ile entegre olabilir, yani NFT’leri tamamen programlanabilir getiri elde edebilir. Ekip, “İstediğiniz yere yönlendirin” diyor.

Charged Particles’, Parafi, CoinGecko, The LAO, Longhash Ventures ve diğerleri gibi en iyi kripto fonlarından oluşan bir portföy şirketidir. Melek yatırımcılar arasında ise en iyi geliştiriciler ve kurucular Leighton Cusak (PoolTogether), Stani Kulechov (Aave), Kain Warwick (Synthetix), Matt Ferrick (Nifty Gateway) ve diğerleri yer alıyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ