• BITCOIN/TL
  2114516,468
  % -0,69
 • ETHEREUM/TL
  115225
  % -0,08
 • RIPPLE/TL
  16.03
  % -0,92
 • BITCOIN CASH/TL
  12632.94,717
  % -1,75
 • LITECOIN/TL
  2403.66
  % -0,89
 • BNB/TL
  19437.19
  % 0,26
 • EOS/TL
  18.56
  % 0,63
 • TETHER/TL
  32.51
  % -0,44

Yeni Dünyada Kripto Para İle Alışveriş Devrimi

Yeni Dünyada Kripto Para İle Alışveriş Devrimi

Kripto para birimleri ile alışveriş yapma devrimi yavaş yavaş gerçek oluyor. Uzun yıllardır hayatımızın bir parçası haline gelen kripto paralar insanlar tarafından genellikle yatırım aracı olarak kullanılıyor. Fakat kripto paraların, geleceğin finans sistemini oluşturacağına inananlar ve para transferlerini ve alışverişlerini kripto para birimleriyle gerçekleştirenlerin sayısı da her geçen gün artıyor.

Kripto para ile alışveriş yapma imkanı sağlayan firmalardan biri olan Weecomi, bu alanda yatırımlarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Weecomi International şirketinin çıkartmış  olduğu Weecoins ile alışveriş imkanı sunan firma aynı zamanda harcadıkça kazandıran bir sistem oluşturmuş durumda.  Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Türkiye ve bir kaç farklı ülkede daha işyerleri ile anlaşan firma, müşteri ve işyerleri arasında köprü inşa ediyor ve kripto para ile alışverişe imkan sağlıyor.

Weecomi International pazarı hakkında bir röportajda bilgiler aktaran şirketin kurucu başkanı Özkan Cıbır; “Şu anda 10.000’in üzerinde anlaşmalı mağazamız ve yaklaşık 265.000 müşterimiz bulunuyor. Bunun yanı sıra Weecomi Türkiye’de kendi e-ticaret platformunu oluşturma çalışmalarına devam ediyor ve bu platform üzerinden kripto para ile alışveriş yapılabilecek ve her alışverişte ekstra indirimler ve puanlar kazanılabilecek.” açıklamalarında bulundu.

 

Diğer bir konu ise Weecoins Cüzdan; alışverişin, ödemenin ve para kazanmanın mümkün olduğu bir ekosistem oluşturuyor. Bu kripto cüzdan ile kullanıcılar Weecoins ile alışveriş, kripto paraları kredi kartı ile alımı, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini alma, gönderme ve saklama işlemleri, puanları ve coin’leri kullanma imkanı ve ortak olunan ödeme platformları ile ödeme yapma imkanı sahip oluyor. Weecoins almak içinse Weeswaps borsasına kayıt olmak gerekiyor. Şirketin kripto para alım satım platformu olan Weeswaps’a kayıt olduktan sonra Weecoins, Bitcoin gibi kripto para birimlerini alıp satabilir, veya cüzdanda saklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ