• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

yearn.finance (YFI) Fiyatı 95.000 Dolara Yükselerek ATH Yaptı

yearn.finance (YFI) Fiyatı 95.000 Dolara Yükselerek ATH Yaptı

Yearn.finance, kripto ödünç verme ve ticaret hizmetleri aracılığıyla kripto para birimlerinin getiri oranını optimize etmek için Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) dijital varlık yönetimi platformudur.

Bu platformda, yatırımcıların yearn.finance’a yatırdığı tokenlar, tüccarlar için en iyi fiyatı sağlamak için Aave, Compound ve Dydx borç verme hizmetleri aracılığıyla periyodik olarak yeniden dengelenen ve bir araya getirilen yTokens’e dönüştürülecek.

Yearn Finance geliştiricileri WOOFY adlı yeni bir token başlattı. Bu token, yearn.finance’ın yönetişim belirteci YFI ile değiştirilebilir.

Bugün, Yearn.finance yetkilisi  yCRV ve y3CRV kasalarının daha yüksek getiri elde etmek için v1’den v2’ye geçtiğini duyurdu .

 

Dünkü “yearn.finance (YFI) Fiyatı Yüzde 50 Yükselerek 78.000 Doları Aştı” haberimizin ardından yükselişe devam eden YFI fiyatı %20 lik bir yükseliş daha yaşayarak 95.000 doları gördü.

2 gün içerisinde YFI Coin’in toplam yükseliş performansı %70’i aşarak 95 bin dolara ulaştı ve yeni ATH yapmış oldu.

Yükselişe devam etmesi beklenen YFI’nin ilk önemli hedefi 480.000 dolar seviyesidir. Bitcoin’in yatay seyrinin devam etmesi halinde altcoin boğa piyasasının devam etmesi  beklenir ve YFI coin bundan nasibini alır.

yearn.finance (YFI) Nedir?

Yearn.finance, ademi merkeziyetçi finans (DeFi) yatırımcıları için, verim çiftçiliğinden elde edilen karları en üst düzeye çıkarmak için otomasyonu kullanan bir toplayıcı hizmettir.

Amacı, teknik olarak düşünmeyen veya ciddi tüccarlardan daha az taahhütlü bir şekilde etkileşimde bulunmak isteyen yatırımcılar için sürekli genişleyen DeFi alanını basitleştirmektir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ