• BITCOIN/TL
  2101673,625
  % 1,78
 • ETHEREUM/TL
  102652
  % 4,35
 • RIPPLE/TL
  16.22
  % 3,34
 • BITCOIN CASH/TL
  16977.29,700
  % 9,04
 • LITECOIN/TL
  2575.13
  % 1,81
 • BNB/TL
  18314.49
  % 3,17
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.38
  % 0,11

Yahoo’nun Sanal Para Borsası Yarın Açılıyor

Yahoo’nun Sanal Para Borsası Yarın Açılıyor

Yahoo’nun, Japonya ülkesinde önemli oranda hissesinin yer aldığı yeni sanal para borsası, bu hafta perşembe günü faaliyette olacak. CoinDesk’te çıkan bazı haberler doğrultusunda, arama motoru liderleri arasında bulunan Yahoo’nun, Japonya kolunun büyük bir hisseye sahip olduğu yeni sanal para borsası uzun zamandır süren geliştirme aşamalarından sonra piyasaya çıkacağının müjdesini verdi.

Taotao ismindeki borsa, 30 Mayıs tarihinde (yarın) açılmaya hazırlanıyor. Borsanın mevcut resmi internet sitesine göre, ilk anlamda Ether ile Bitcoin alınıp satılmaya başlanabilecek. Taotao, internet adresinin yanında ayrıca kullanıcıları için bir mobil uygulama hizmeti de sağlayacak.

Şirket Kullanıcılarına Kaldıraçlı İşlem İmkanı Sunacak

Şirketin, ilgilenecek olan kullanıcılarına da iyi bir haberi var. Ether ve Bitcoin’e ilave olarak Litecoin, XRP ile Bitcoin Cash’te kaldıraçlı işlem imkânı da sağlayacak. FSA’ya (Japonya Finansal Hizmetler Dairesi) kaydı bulunan platformun %40’ı Z Corporation vasıtası ile Yahoo, Japonya’nın mülkiyeti altındadır. Geriye kalan %60’lık pay da CMD Lab INC’nin elinde yer alıyor.

Borsada kullanıcılara, Yahoo hesapları ile kolay bir şekilde kayıt, giriş olanağı sunuluyor. Kullanıcılar için Yahoo’nun sanal para borsası açma hazırlığında olması müjdeleyici haber niteliği taşıyor. Dünya genelinde kripto paralara gösterilen ilgi dikkate alınırsa Yahoo da bu anlamda başarılı bir yol izlemesi muhtemeldir. 30 Mayıs 2019 tarihinde tüm gözler açılacak olan bu sanal borsaya çevrildi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ