• BITCOIN/TL
  2085050,523
  % -4,46
 • ETHEREUM/TL
  99801
  % -5,00
 • RIPPLE/TL
  15.92
  % -7,77
 • BITCOIN CASH/TL
  15916.83,235
  % -3,60
 • LITECOIN/TL
  2542.09
  % -6,78
 • BNB/TL
  17934.09
  % -5,15
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.38
  % -0,01

XRP Ordusunda 2 Önemli Ayrılık İddiası

XRP Ordusunda 2 Önemli Ayrılık İddiası

XRP Army olarak adlandırılan toplulukta yer alan 2 önemli ismin XRP topluluğunun terk ettiğine yönelik iddialar ortalıkta dolanıyor

Kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip kripto para platformu olan XRP’ ye ait özel sosyal medya ordusu yaptıkları ve tavırları ile sosyal medya platformlarının en etkileyici gruplarından biri olmayı başardıkları görülüyor. Ripple ve XRP destekçilerinden oluşan bu büyük ve oldukça başarılı kitle, Ripple‘in blockchain tabanlı sınır ötesi ödeme çalışmalarının XRP’yi çok büyük başarıları beraberinden getireceğinden oldukça emin bir şekilde tüm sosyal medya platformlarından çekinmeden ifade etmektedirler.

XRP Army’nin Önemli İki İsmi Bir Süredir Ortalıkta Görünmüyor

Genellikle bilinçli yapılan yanlış haberlere veya XRP eleştirisi yapanlara saldırmasıyla bilinen XRP Army’nin içerisinde, diğerlerine göre öne çıkan lider olarak adlandırılan kişiler bulunuyor. XRP Army ordusunun en önemli iki isminden birisi Tiffany Hayden iken, diğeri de  ünlü Dr. T olarak öne toplulukta tanınmakta ve büyük saygı görüyor.

Fakat son dönemde ortaya atılan iddialar ve son bir aydır ordunun önemli isimlerinden olan Dr. T’den hiçbir haber alınmaması ve bu eksikliğin topluluğun diğer önemli isimlerinde de görülmeye başlaması ile olay bambaşka bir boyuta ulaştığı görülüyor. Tiffany Hayden 27 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından attığı Tweet ile Dr. T’nin yakın zamanda geri dönmemesi durumunda kendisinin de XRP ordusunu bırakma noktasında kararlı olduğu ifade etmesi XRP Army’de büyük bir panik yaşanmasına neden oldu.

Ripple firması geçtiğimiz günlerde yayınladığı çeyrek dönem raporunda son 4 aylık sürede piyasaya 1 milyarın üzerinde XRP sürüldüğünü yönündeki haberler ile büyük bir dikkat çekmişti. Tüm bu olumlu gelişmelere rağmen JPM Coin gibi rakiplerin çıkması, XRP’nin beklenen yükselişi sergileyememesine neden oluyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ