• BITCOIN/TL
  1768962,140
  % 3,88
 • ETHEREUM/TL
  101295
  % 2,04
 • RIPPLE/TL
  18.21
  % 6,08
 • BITCOIN CASH/TL
  9270.26,665
  % 7,97
 • LITECOIN/TL
  2316.1
  % 2,28
 • BNB/TL
  12331.04
  % -1,45
 • EOS/TL
  26.04
  % 2,72
 • TETHER/TL
  31.17
  % 0,11

Wall Street, Bitcoin Yatırımcılarına Uyarıda Bulundu

Wall Street, Bitcoin Yatırımcılarına Uyarıda Bulundu

Kripto para boğaları, bilindiği üzere 2017 yılında Bitcoin ve birçok kripto para biriminin fiyatını en yüksek seviyelere çıkarmıştı. Ancak geçen sene ani bir çöküşün ardından bu boğalar, fazlasıyla yorgun düştü.

Bitcoin ve Kriptolarda Ayı Piyasası Sona Ermedi

Perakendeciler ve küresel teknoloji liderleri, kripto para ile Bitcoin’in Blockchain’e girmesiyle bu yılın ilk yarısından itibaren Bitcoin fiyatlarında önemli bir artış yaşandı. Dolayısıyla Bitcoin 4.000 dolardan 8.000 dolar seviyelerine ulaştı. Eski Wall Street yönetici bu yaşanan durumu şöyle açıklıyor;

‘’Bitcoin’in piyasada bulunan zayıflatıcı özelliği nedeni ile kripto kışı olarak nitelendirilen zamanı, tam anlamıyla sona ermemiş olabilir” diyerek yatırımcıları uyardı.

Son günlerde Bitcoin boğaları piyasanın kontrolü bakımından ayılarla savaş halindeydi. Bu durumun ardından bazı yatırımcılar piyasada aniden düzeltmelerin gerçekleşmesinden endişe duyuyor. Vays’e göre herkesin az da olsa Bitcoin alması gerektiğini ve Bitcoin’in 2 bin doların altına inmesinin mümkün olmadığını vurguladı. Kripto para yatırımcıları piyasada olması beklenilen durumlar hakkında tahminlerde bulundular. Kimilerine göre önümüzdeki yıl Bitcoin’in azalmaya başlaması ile beraber fiyatların yükselmesine neden olurken bazıları da Halving etkinliğinden önce hazırlıklar yapıldığını iddia ediyor.

Sosyal medya lideri Facebook’un da kripto para sektörüne giriş yapması nedeniyle, kripto para piyasalarının yeniden ilgi odağı olduğu da bir gerçek… Facebook’un Globalcoin ismiyle piyasaya gireceği kripto para birimi, şimdiden en çok konuşulan konulardan biri oldu.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ