• BITCOIN
  477300,402
  % -0,02
 • ETHEREUM
  32478
  % 0,99
 • RIPPLE
  6.69
  % 0,19
 • BITCOIN CASH
  3181.6,282
  % -0,12
 • LITECOIN
  1145.82
  % 0,02
 • BNB
  5197
  % 2,20
 • EOS
  21.93
  % 1,53
 • TETHER
  15.78
  % -0,75

Voltaire Borsası BCH Ödül Programını Başlattı

Voltaire Borsası BCH Ödül Programını Başlattı

Yeni kripto borsalarından biri olan Voltaire.cash , platformda işlem yapan müşterileri için yeni bir ödül programı başlattı. İngiltere merkezli kripto borsası, kullanıcıları platformlarını daha sık kullanmaya teşvik etmek amacıyla Voltaire CashBack adını verdiği yeni ödül sistemini uygulamaya soktu. Ödül programı, kullanıcılar tarafından yapılan her işlemden Bitcoin Cash[BCH] ve diğer kripto para kazanmalarını sağlıyor.

Bitcoin Cash (BCH), Voltaire.cash işlem platformundaki tüm işlemlerin taban çiftidir. İlk olarak, BCH ticareti için Bitcoin (BTC) sunulacak ve ardından Bitcoin Cash’e karşı Ethereum ve Dogecoin piyasaları izlenecek. Yalnızca birkaç borsada BCH Cash ile alım satım imkanı sunuluyor, bu borsanın amacı da alternatif olarak daha çok yatırımcıyı platformuna çekmek. BCH taraftarları, Bitcoin Cash alım satım borsaları için Panda Exchange ve Coinex gibi işlem platformlarını kullanabilir. Voltaire.cash borsası, güvenlik ve şeffaflığa odaklanan BCH cinsi ticaret çiftlerini sağlayacak. Platformun amacı Bitcoin Cash ile alımını artırmak ve işlem ücretlerini en alt düzeyde tutmak.

CashBack yayını şu anda BSV/BCH ve BTC/BCH işlem çiftleri uygulanmakta. Voltaire.cash borsası da ETH/BCH ve LTC/BCH çiftleri ile alım satımı çok yakında açmayı planladığını açıkladı.

Şirketin yaptığı açıklamada;

“Voltaire’da yapılan her işlemin toplam değerinin %0.2’si, doğrudan paraya çevrilmiş olarak kullanıcının cüzdanına yatırılır.”

Borsa aynı zamanda Voltaire  ekibinin süregelen büyümesini detaylandırdı ve diğer iddialı projeler için planlar yaptı. Başlangıç, platformun amaçlarını desteklemeye yardımcı olmak için yılın ikinci çeyreğinde bir yatırım bekliyor.

Kullanıcılar yaptıkları işlemlerdeki komisyon kazançlarını BCH olarak geri kazanır. Bu kazancı hesaplamak içinde borsa bir hesap makinası geliştirdi. Henüz yeni borsa platformu olması sebebiyle fazla kullanıcısı bulunmuyor fakat ilerleyen zamanlarda kendini daha da geliştirerek büyüme sağlayabilir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ