• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Vechain Fiyat Tahmini: VET Coin Tekrar 0,05 Doları Test Edecek Mi? 23.05.2021

Vechain Fiyat Tahmini: VET Coin Tekrar 0,05 Doları Test Edecek Mi? 23.05.2021

Bugünün Vechain fiyat tahmini, piyasa bir gecede 0,10 dolar civarında konsolide olduktan sonra düşmeye devam etti ve düşüş eğilimi sürüyor. Bu nedenle, VET / USD paritesi son 24 saatte 0,05-0,06 dolar civarına bir önceki düşük seviyeyi test etmesini bekliyoruz.

Genel piyasa, son 24 saatte kırmızı renkte işlem görüyor. Bitcoin yüzde 13’ün üzerinde, Ethereum ise yüzde 22 değer kaybetti. Cardano ve Ripple, yüzde 25-28’lik bir kayıpla en kötü performans gösteren oyuncular arasında yer alıyor.

VET / USD dün hafif düşüş kapanışının ardından 0,0995 dolar’dan açıldı. O zamandan beri, daha fazla düşüş ivmesi, piyasayı daha da aşağı çekti, çünkü ayılar bir önceki düşük seviyesi olan 0,05 Dolar’ı yeniden test etmek istiyor.

Son 24 saatte Vechain fiyat hareketi

VET / USD fiyatı, son 24 saat içinde 0,0771 – 0,1119 dolar aralığında hareket etti. Ticaret hacmi yüzde 40 azaldı ve toplamda 1,3 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 5 milyar dolar olup, kripto para birimini genel olarak 22. sıradadır.

VET / USD 4 saatlik grafik – 0.05 dolar’lık en düşük seviyesini yeniden test edebilir

4 saatlik grafikte, düşüş momentumunun tekrar ele geçirilmesiyle piyasanın son saatlerde aşağı doğru hareket ettiğini görebiliriz.

Genel VeChain fiyat hareketi geçtiğimiz haftalarda düşmeye devam ediyor. Mayıs ayının başında bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.28 dolar’a ulaşamayınca, VET / USD 0.25 dolar civarında zirve yaptı ve net bir düşük seviye oluşturdu.

Oradan, 0,05-0,06 dolarlık seviyelere kadar düşerek kendine destek buldu ve neredeyse yüzde 80 değer kaybetti. Perşembe günü VeChain fiyatı, kaybın bir kısmını geri aldı ve direnç olarak 0.14 dolar işaretini yeniden test etti. Sonraki günlerde, VET / USD tekrar düşüşe geçti ve yerel en yüksek düşük olan 0.09 dolar civarında kırıldı.

Şu anda, VET / USD 0.05 dolar destek öngörüsü ile düşmeye devam ediyor. VET / USD bu destekten önce tersine dönerse, önümüzdeki hafta piyasanın tersine dönmesini bekliyoruz. 

Vechain Fiyat Tahmini: Sonuç 

Piyasa son saatlerde düşüş göstermeye devam ettiğinden Vechain fiyat tahmini düşüş eğiliminde. Gecelik 0.09 dolar’lık bir önceki düşük seviye tekrar test edildi ve kırıldı, bu da ayıların hala kontrol altında olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, VET / USD’nin 0.05 dolar’lık mevcut ana desteğine kadar düşüş tehlikesi devam ediyor.


Sorumluluk Reddi | Burada yer alan bilgiler-yorumlar alım satım tavsiyesi değildir. Coinhaberlerim.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan herhangi bir yatırımdan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce, bağımsız araştırma ve / veya yatırım danışmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ