• BITCOIN/TL
  2129404,483
  % -2,10
 • ETHEREUM/TL
  111573
  % -5,50
 • RIPPLE/TL
  15.79
  % -0,80
 • BITCOIN CASH/TL
  12702.63,416
  % -8,43
 • LITECOIN/TL
  2373.12
  % -7,71
 • BNB/TL
  19258.23
  % -3,17
 • EOS/TL
  18.25
  % -13,39
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,22

Türkiye’nin Yeni Borsası: Cryptosa 3.000.000 DENT Dağıtıyor!

Türkiye’nin Yeni Borsası: Cryptosa 3.000.000 DENT Dağıtıyor!

Kripto paralar her geçen gün hayatımıza daha çok girmeye ve hayatımızın bir parçası haline gelmeye devam ediyor. Bundan iki yıl önceye kadar bir elin parmaklarını geçmeyen Türk kripto para borsa sayısı günümüzde 30’un üzerine çıkmış durumda. Son zamanlarda Türkiye’deki en dikkat çeken borsalardan biri de Cryptosa! Kullanıcı dostu arayüze sahip borsa Airdrop ile 3.000.000 DENT dağıtıyor. 

Piyasa geliştikçe ve genişledikçe kullanıcı taleplerini doğru anlamak ve karşılamak için borsaların bir çok yenilikler getirmesi ve gerekli özellikleri bulundurması zorunlu hale geldi. Çok dalgalı bir piyasa olan kripto para piyasasında da alım satımlarda en önemli özelliklerden birisi stop loss özelliği. Türkiye’nin yeni borsası Cryptosa bu özelliği kullanıcılarına sunuyor.

Cryptosa borsasında Türk yatırımcıların en çok alıp sattığı coin’ler mevcut. Bu önemli bir husus ve borsa yetkilileri bu önemli hususa özen göstererek şu işlem çiftlerini borsalarında listelemişler:

BTC/TRY, ETH/TRY, LTC/TRY, XRP/TRY, BCH/TRY, USDT/TRY, HOT/TRY, LINK/TRY, BAT/TRY, XLM/TRY

ETH/BTC, LTC/BTC, XRP/BTC, XLM/BTC, CVC/BTC, XLM/BTC, DENT/BTC, SPND/BTC, STPT/BTC, BAT/BTC, POWR/BTC, ORBS/BTC, LAMB/BTC, LBA/BTC

BTC/USDT, ETH/USDT, LTC/USDT, XRP/USDT, BCH/USDT, BAT/USDT, LINK/USDT

Görüldüğü gibi 30’dan fazla işlem çifti ile alım satım yapma imkanı sunuluyor.

Cryptosa genel özellikleri

Cryptosa borsasının özelliklerine değinecek olursak, borsada tradingview üzerinden sunulan her coin’e özel alım-satım grafikleri mevcut.

Alım satım yaparken zararı minimize etmek veya daha çok kar etmek için gerekli ve önemli bir özellik olan stop loss özelliği mevcut.

Borsanın android ve iOS mobil uygulaması bulunuyor.

Aynı zamanda çok fonksiyonlu detaylı bir emir tablosuna sahip. Bu ekranda işlem tarihinden alım veya satım emir adetine, bu emirlerin ne kadarlık kısmının gerçekleşip gerçekleşmediğine ve istediğinizde iptal etmenize kadar bir çok özellik bulunuyor. Aynı ekran üzerinden mevcut portföyünüzü de görebilirsiniz.

 

 

Referans İle %20 Kazanç

Bir çok borsa sitesinin bildiğiniz üzere referans kazandıran sistemleri mevcut. Cryptosa borsasına da referanslı linkinizle üye olan kullanıcıların alım satım komisyonlarının %20’si size kazanç olarak geri dönüyor.

Daha Güvenli ve Hızlı

 • Cryptosa ileri seviye güvenlik ile korunuyor. 2 Adımlı Doğrulama, gelişmiş şifreleme teknolojisi, ve güvenli soğuk depo ile kripto paralarınızı güvenle alıp satabilirsiniz. Tüm yatırımlarınız, internet ağına bağlı olmayan soğuk depolarda muhafaza edilir.
 • GoLang’ın yüksek teknolojisi ile geliştirilmiş Eşleştirme Motoru saniyede 10 milyon işleme kadar veri işeleyebiliyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapıp, eşsiz bir yatırım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • 7/24 Para yatırma ve çekim olanağı ve ihtiyacınız durumunda kesintisiz hizmet veren destek ekibi ile kripto para alım satımlarınızda bir adım önde olun.

3.000.000 DENT Ödüllü Airdrop!

Cryptosa Lansman kampanyası kapsamında üyelerine 3.000.000 adet DENT ödüllü Airdrop yapıyor. 3 seviye halinde dağıtımı yapılacak airdrop’dan hak kazanmanız için;

 1. Kayıt ol ve Hesabını Doğrula| 1.000.000DENT için hak kazan!
 2. Alış satış işlemi gerçekleştir | 1.000.000DENT için hak kazan!
 3. Sosyal Medya’da Paylaş | 1.000.000DENT için hak kazan!

Toplamda 3.000.000 DENT Coin’e hak kazanan kullanıcılar arasında bölüştürülecektir. Sosyal Medya’da paylaşımınızı doğrulanmış hesap ismine sahip profilinizden Twitter veya Facebook’ta #Airdrop #DENT #Cryptosa olarak yapıp destek@cryptosa.com adresine yollamanız yeterlidir. Kampanya 20 Temmuz / 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kayıt olan kullanıcılar için geçerli olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ