• BITCOIN/TL
  2091997,400
  % -4,32
 • ETHEREUM/TL
  100029
  % -5,20
 • RIPPLE/TL
  15.99
  % -8,25
 • BITCOIN CASH/TL
  16009.77,442
  % -4,94
 • LITECOIN/TL
  2565.07
  % -6,78
 • BNB/TL
  18016.72
  % -5,39
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.39
  % 0,03

TrueUSD İlk Yıl Dönümünde Önemli Açıklamalar Yaptı

TrueUSD İlk Yıl Dönümünde Önemli Açıklamalar Yaptı

TrueUSD, Mart 2019’da ilk yıl dönümünü kutladı. Ekip, bu özel günü, TrueUSD kullanıcılarının en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak iki duyuru yaptı.

İlk duyuru, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önde gelen muhasebe şirketlerinden biri olan Armanino ile işbirliği yapıldığıydı. Bu işbirliği, TrueUSD kullanıcılarının gerçek zamanlı olarak banka mevduatı ve toplam arz dahil olmak üzere TrueUSD’nin durumu hakkında sorgulama yapmalarını sağlayacak. Diğer stabilcoin kullanıcıları, zamanlanmış raporlara erişmek için aylık veya üç ayda bir raporlandıkları için genellikle uzun süre beklemek zorunda kalıyorlar.

İşbirliği, Armanino’nun TrueUSD’nin blok zinciri arayüzüne ve bağlantılı banka hesaplarına tam erişimine izin verecek. Bu işlem TrueUSD kullanıcılarının TrustToken tarafından tutulan teminat varlıkları incelemelerine olanak sağlayacak.

Armanino Risk Güvencesi Direktörü Noah Buxton yaptığı açıklamada; 

“Sürekli olarak denetim yapmanın artık zor ve uzun süreli değil daha kısa sürede ve güven içinde yapılması gerekiyor” dedi.

İkinci duyuru, TrueUSD kullanıcılarının tokenleri normal  para birimi için kullanmalarına izin verileceği idi. Bu isteğe bağlı özellik yalnızca yetkili makamlara göre doğrulanmış kullanıcılar için geçerli olacak. Bu özelliğe erişmek için kullanıcılara bir ödeme adresi tahsis edilecek. Bir kullanıcı bu adresi yapılandırdığında, adrese gönderilen tüm TrueUSD tokenleri normal para birimine dönüştürülür ve kullanıcıların banka hesabına yatırılır. Bu özellik TUSD sabil coine özeldir.

Diğer kripto para borsalarında, kullanıcıların tokenlerini paraya çevirebilmesi için belirli bir işlemden geçmeleri gerekir. Bununla birlikte, bir TrueUSD kullanıcısı, yalnızca TUSD’nin ödeme adreslerine çekilmesini sağlamakla yükümlüdür ve bankalar izin verdiği anda para hesabına yatırılacaktır. Ayrıca, hem alım hem de geri ödeme için gereken minimum miktar, 10.000 $ TUSD’den %90 oranında düşmüştür.

TUSD’nin yaratıcısı TrustTokens, bu dijital varlığı blok zinciri olarak sunmayı planlıyor. Gelecekte, TrustToken ayrıca gayrimenkul ve diğer değerli varlıkları belirlemeyi amaçlamaktadır.

Stabil coin, uçuculuktan bıkmış durumda olan düzenli kripto para birimleri ile ilgili sorunları gidermek için ortaya çıkmıştır. TrueUSD, tamamen teminatlandırılmış, yasal olarak korunan ve üçüncü tarafların onayları ile şeffaf bir şekilde doğrulanan, USD destekli bir ERC20 stabil coini’dir. 1.02 ABD Doları olarak fiyatlandırılmış ve 205,948,438 ABD Doları toplam piyasa değerine sahiptir. TUSD’nin bir hafta da 250 Milyon USD işlem hacmi bulunuyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ