• BITCOIN
  677883,657
  % 0,31
 • ETHEREUM
  50557
  % -1,09
 • RIPPLE
  11.54
  % -1,80
 • BITCOIN CASH
  6886.19,294
  % -1,75
 • LITECOIN
  2371.59
  % -2,76
 • BINANCE COIN
  7349.84
  % 0,57
 • EOS
  47.6
  % -1,44
 • TETHER
  12.44
  % -0,01

Tron’un Kurucusu Justin Sun: Bitcoin, Genç Nesiller İçin Mükemmel Bir Yatırım Fırsatı

Tron’un Kurucusu Justin Sun: Bitcoin, Genç Nesiller İçin Mükemmel Bir Yatırım Fırsatı

TRON’un kurucusu Justin Sun, genel olarak Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

CNBC’ye konuşan Justin Sun kripto paralar için şunları söyledi;

“Kripto paralar ve blockchain teknolojisi şu an çok umut verici.” Son zamanlarda buna en iyi şu iki örneği verebiliriz; JP Morgan Chase’nin sabit fiyatlı kripto para çıkartacağı ve Facebook’un da aynı şekilde sabit fiyatlı kendi kripto parasını çıkartacak olması.

Genç Nesiller İçin Çok İyi Bir Fırsat

Bitcoin’i bir yatırım aracı olarak mı yoksa bir iş fırsatı olarak mı gördüğünü açıklayan Sun, Bitcoin’in “bir iş fırsatı değil bir teknoloji” olduğunu belirtti. Ve internetin geleceği bu teknolojiye bağlı olacağını düşündüğünü söyledi.

Tron’un kurucusu, Warren Buffet gibi büyük yatırım destekçilerinin beğenmediği gerçeğine rağmen, Bitcoin’in “genç nesiller için çok iyi bir fırsat” olduğunu düşündüğünü belirtti.

Sun’ın şu anki pozisyonu, yakın tarihli bir röportajda söyledikleri ile örtüşüyor. Şubat ayının sonunda, Bitcoin’in 2019’da 3.000 ile 5.000 $ arasında dalgalanacağını düşündüğünü söyledi. Ancak, aynı zamanda kripto para biriminin zaten dibe vurduğu ve mevcut seviyelerinin “mutlak dip fiyatlar” olabileceği ve ayı piyasasının yakında son bulacağını beklediğini belirtti.

[ilgiliicerik icerik_id=”447″]

Blockchain ve kripto teknolojilerinin kitlesel olarak benimsenmesi konusunda konuşan Justin Sun, kendi projelerine övgü fırsatı buldu.

“Bence temel olarak şu anda en büyük fırsat kitlesel hareket yaratmak. Örneğin, dünyanın en büyük dosya aktarma ağlarından biri olan BitTorrent ağına girdiğimiz kripto para birimi. 178’den fazla ülkede 100 milyondan fazla aylık aktif kullanıcımız var. Bence Facebook gibi birçok şirket de sektöre çok sayıda yeni insan çekecek.”

TRON’un şu anki pazar payı ve sektördeki en büyük 10. kripto para birimi olarak konumunu değerlendiren Sun, değerlemenin sadece işin yüzeyi olduğunu, iş geliştirme ve teknolojiye odaklandığını düşündüğünü söyleyerek mütevazı bir açıklamada bulundu. Bu açıklamanın en önemli ve gerçek kanıtı da, Bittorrent tokenin piyasaya başarılı şekilde girmesi ve USDT stabil coin’in Tron ağına katılması diyebiliriz.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.