• BITCOIN/TL
  2130223,474
  % 0,68
 • ETHEREUM/TL
  115651
  % 0,78
 • RIPPLE/TL
  16.27
  % 1,61
 • BITCOIN CASH/TL
  12805.02,388
  % 1,46
 • LITECOIN/TL
  2435.15
  % 1,30
 • BNB/TL
  19604.28
  % 1,25
 • EOS/TL
  18.78
  % 1,78
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,88

Tron’dan Ucuz Tatil İmkânı

Tron’dan Ucuz Tatil İmkânı

Travala.com turizm platformu resmi olarak Tron kripto parasını otel rezervasyonları için kabul ettiği resmi kripto para listesine eklediğini açıkladı.

Kripto para piyasası son dönemde sıkı bir rekabete sahne oluyor. Kripto para daha fazla kişiye ulaşabilmek adına çeşitli anlaşmalar yapıyorlar. Bunların en son örneği ise Tron kripto parasından geldi. Travala.com turizm platformu otel rezervasyonu için kabul ettiği kripto paralar arasında Tron’u da eklediğini açıkladı. Üstelik bu anlaşmanın şerefine tatil rezervasyon ödemelerini Tron ile yapacak kişilere yüzde 15 indirim uygulanacağını açıkladı. Bu haber ise yatırımcılar tarafından son derece olumlu algılandı.

Travala.com 550 binden fazla otel ile birlikte çalışan ve dünya çapında hizmet sunan bir platform olduğu için Tron’un bu platform tarafından kabul edilmesi ile birlikte kripto para piyasasında ki yerini iyice sağlamlaştırıldığı görülüyor. Özellikle son dönemde adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Tron gelecek adına oldukça büyük umut vaat ediyor.

TRON İle Ucuz Tatil İmkânı

Travala.com turizm platformu 2017 yılından itibaren kripto paralar ile ödeme yapılmasına olanak sağlıyor. Şimdiye dek Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi kripto para sektörünün en güçlü paralarının kabul eden Travala.com Tron’u da kabul etmesi ile birlikte bu kripto paraya olan güvenini açıkça ortaya koymuş oluyor. Ayrıca sunulan yüzde 15’lik gibi oldukça tatminkar oranda avantaj ile birlikte önümüzdeki dönemde Tron kullanım alanının daha da yaygınlaşacağı ön görülüyor.

Tron şuan itibari ile kripto para piyasasının en güçlü 11 parası olarak görülse de hem kapasitesi hem de popülerliği ile birlikte kısa sürede ilk 8 sıra arasında yer alabileceği ön görülüyor. Yapılan bu anlaşmanın etkilerinin ise önümüzdeki günlerde kripto para üzerinde görülmeye başlayabileceği ifade ediliyor.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ