• BITCOIN/TL
  2165364,555
  % -0,73
 • ETHEREUM/TL
  115754
  % -0,79
 • RIPPLE/TL
  16.33
  % 0,35
 • BITCOIN CASH/TL
  13626.82,258
  % -3,69
 • LITECOIN/TL
  2538.72
  % -2,46
 • BNB/TL
  19623.89
  % -1,27
 • EOS/TL
  20.53
  % -5,33
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,31

Tron (TRX) Büyük Devrimlerin Eşiğinde

Tron (TRX) Büyük Devrimlerin Eşiğinde

Endüstriyi yeterince uzun süredir takip edenler için, Tron’un başardığı şeyleri ve çok daha fazla potansiyele sahip olduğu konusunda hemfikirdir. Haziran 2018’de Ethereum’dan tamamen ayrıldığı için işler daha iyi bir hal aldı, fakat yinede katedilmesi gereken çok yol var.

İşler önümüzdeki birkaç ay içinde çarpıcı bir şekilde değişebilir ve çoğu, son bir yılda harcanan çabalardan kaynaklanıyor olabilir. Ethereum’dan ayrıldığından beri TRON, sağlam bir büyüme için iyi bir platform oluşturmak için çaba sarf etmiştir. Şirketin geçen yıl Haziran ayından bu yana aldığı en önemli kararlardan biri BitTorrent’i satın almaktı.

Temmuz ayı, Tron ekosistemi için oyun değiştirici olabileceği kanıtlanmış birkaç büyük olayı olan önemli bir ay. CEO’su Justin Sun’a göre, BitTorrent Dosya Sistemine dayanan BitTorrent Speed ve Warren Buffett ile eBay destekli Bir Öğle Yemeği Gücü,en önemli iki tanesi.

BitTorrent Speed’in piyasaya sürülmesi , kripto para birimleri için ilk büyük kullanım örneği olacak. BitTorrent, yeni protokolle BTT kartını 100 milyondan fazla kullanıcısına tanıtacak. Öte yandan, Warren Buffett’le olan yüksek profilli öğle yemeği, Sun’a Master Yatırımcıları kripto para birimleri eleştirisinin sert eleştirmeninden destekçi olmaya yönlendirecek.

BitTorrent Kullanıcılarına Kapıyı Açacak

Tron, çok sayıda geliştiriciyi blockchain için dapp inşa etmeye teşvik etti. Bu pozitif olarak sonuçlandı, çünkü Tron birkaç gün önce 8 milyon kullanıcıyı geçti ve şimdi de Ethereum’u aştı. BitTorrent Speed ​​ile entegrasyon, BitTorrent platformunda 100 milyon kullanıcıya kapıyı açacak. Matematiği yapın, büyüme potansiyelini anlayacaksınız.

Genel Pazar Geliştirme

Kripto pazarları 2017’den itibaren olgunlaştı ve bu yıl yükseliş eğilimleri iki yıl öncesine göre oldukça farklı. Bu yılki yatırımcılar piyasaları ve kriptoların nasıl çalıştığını çok daha iyi anlıyorlar. Bu yatırımcılar sektöre günlük kullanım için güvenmeye başladıklarında, bir dizi işlem gerçekleşecek ve Tron kullanıcı tabanı ve altyapı açısından büyük bir avantaja sahip olacak.

Ortaklıklar ve İşbirlikleri

Herhangi bir kripto ağının hayatta kalması ve gelişmesi için, doğru taraflarla ortaklıklar ve işbirlikleri çok önemlidir. Tron, ortaklıklarda adil bir paya sahip oldu ve bu nedenle Tron’un geleceği umut verici görünüyor. Örneğin, likidite odaklı çok varlıklı ticaret platformu LATOKEN ile olan ortaklığı , önümüzdeki aylarda sağlıklı sonuçlar almak zorunda olan uzun vadeli bir hamledir .

Tron’un puan vermeyi başardığı bir diğer önemli ortaklık ise blokaj denetim şirketi Certik’ti. İkili, gelecekteki mesele olacak olan interneti merkezileştirmek için işbirliği yaptı.

Tüm bu gelişmeler ve Tron’un büyümesi Trx fiyatına etki eder mi sorusunun cevabı büyük ihtimalle evet olacaktır. Henüz altcoin piyasası durgun ilerliyor olsa da olası bir altcoin boğa sezonunda Trx yeni rekor seviyeleri görebilir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ