• BITCOIN/TL
  1119375,510
  % 2,75
 • ETHEREUM/TL
  60394
  % 2,55
 • RIPPLE/TL
  17.57
  % 1,06
 • BITCOIN CASH/TL
  6486.7,202
  % 1,17
 • LITECOIN/TL
  2077.6
  % 3,56
 • BNB/TL
  6588.89
  % 0,39
 • EOS/TL
  19.86
  % 1,37
 • TETHER/TL
  28.9
  % 0,13

Tron İle Liverpool İş Birliği

Tron İle Liverpool İş Birliği

Son dönemin adından en çok söz ettiren kripto paralarından olan Tron ünlü İngiliz ekibi Liverpool ile partnerlik yapacağını açıkladı.

Justin Sun Tron’un İngiliz futbol kulübü Liverpool ile partnerlik yapacağına dair bilgiyi resmi sosyal medya hesabında duyurdu. Partnerlik tam anlamı ile oluşması ile birlikte kripto paralar tarihi oldukça önemli bir yapı taşı olabilir. Sun açıklamasına konu ile ilgili bir video eklentisi de yaptı. Liverpool kulübünün tanıtımı niteliğinde olan promosyon videosunun başında kulüple Tron’un logosu birlikte yer alıyor.

Liverpool kulübünden resmi bir açıklama yapılmasa da önümüzdeki günlerde bu partnerlik ile ilgili detayların paylaşılacağı ifade ediliyor. Özellikle dünyanın en ünlü ve köklü kulüplerinden biri olan Liverpool ile iş birliği önümüzdeki dönemde Tron açısından oldukça büyük fırsatları ortaya koyabilir. Bu son hamle ile artık kripto para piyasasının geleceği konusunda çekincelerin bulunan kişiler içinde bu çekincelerinin yersiz olduğunu anlamaları noktasında faydalı olabileceği ifade ediliyor.

Partnerlik Büyük Ses Getirecek

Önde gelen bir Tron destekçisi Misha Lederman olası partnerlik ile ilgili yaptığı değerlendirme sosyal medya paylaşımında; ‘’Premier Lig’in şu anki lideri, şampiyonlar ligi yarı finalisti ve İngiltere’nin en efsanevi futbol kulüplerinden Liverpool’la Tron arasındaki partnerlik en basit tabirle kripto adına çok önemli olacaktır. Anfield’daki o kırmızı Liverpool formasının üzerinde Tron logosunu görmek bende büyük bir heyecan uyandırıyor ifadelerini kullandı.

Bu partnerlik anlaşmasının hayata geçmesi durumunda ise hem kripto para piyasası hem de futbol camiası için devrim niteliğinde fırsatlar olabileceği ifade ediliyor. Günümüzde futbol dünyanın en ilgi çekici ve kitleleri etrafında buluşturan spor dalı olarak futbol ve kripto paralar arasındaki ilişki çok daha fazla kişiye ulaşabilme ve güven kazanma anlamında oldukça faydalı olabileceği ifade ediliyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ