• BITCOIN
  678649,102
  % 0,07
 • ETHEREUM
  50665
  % -1,10
 • RIPPLE
  11.56
  % -1,75
 • BITCOIN CASH
  6880.87,517
  % -1,98
 • LITECOIN
  2369.44
  % -2,93
 • BINANCE COIN
  7360.96
  % 0,38
 • EOS
  47.61
  % -1,67
 • TETHER
  12.44
  % -0,11

Tokyo’nun Ünlü Gece Kulüpleri Bitcoin Cash İle Ödeme Kabul Ediyor

Tokyo’nun Ünlü Gece Kulüpleri Bitcoin Cash İle Ödeme Kabul Ediyor

İnsanlar kripto ile ilgili konuları duyduğunda akla ilk olarak genelde yatırım aracı, hisse senedi gibi şeyle geliyor. Ancak, kripto paralar sadece yatırım amaçlı değil aslında hayatın bir çok noktasında kullanılmaya başladı ve her geçen gün hayatımızdaki kullanım alanı çoğalıyor.

 • Tokyo’daki bilinen en lüks Gece kulüpleri, Bitcoin Cash ile ödemeleri kabul etmek istiyor.

Bölgedeki yüksek puan alan gece kulüpleri, Nisan ayından itibaren ödeme süreçlerinde Bitcoin Cash kullanmayı planlıyor. Mezzo adında büyük bir lüks gece kulübünün sahibi, BCH meraklısı olan Akane Yokoo ile anlaştı. Anlaşma, gece kulüplerinde ödemelerin kripto para ile yapılmasıyla ilgiliydi.

Bu anlaşma elinde BCH bulunan ve kulüpte eğlenmek isteyenler için oldukça heyecan verici bir haber. BCH sahipleri gece kulübünde içtikleri ve yedikleri her şeyin ücretini kripto para ile ödeyebilecekler. Bu yeni gelişmenin Tokyo‘daki gece hayatını daha kolay ve daha heyecan verici hale getirmesi bekleniyor. Özellikle, Mezzo’nun sahibi Tokyo’daki en popüler gece kulüplerinin sahibi olarak biliniyor.  Anlaşmanın bir parçası olarak V2, Ele, Villa ve Mezzo’nun Ruby adlı kulübü BCH ile ödemelere izin verecek. Nisan ayından itibaren, bu yerlerde BCH ile ödeme geçerli olacak.

Dikkate değer bir şekilde Japonya, özellikle perakendeciler sektöründe BCH ile ödeme kabul eden üçüncü en popüler bölge olarak bilinmekte. Japonya, bu dört gecelik kulübünden başka,  ödemeler için BCH kabul eden yaklaşık 57 farklı yere sahiptir. BCH’ye inanan Yokoo, bölgedeki en hareketli ve lüks barlar olduğunu belirterek Mezzo kulübü hakkında bir kaç bilgiyi de paylaştı. Bazen Tokyo’daki BCH buluşmaları Mezzo’da yapıldı. Ek olarak, Mezzo BCH’yi kabul etmek için Bitcoin.com cüzdanını da kullanıyor. Yokoo, Tokyo’daki en büyük kulüplerin BCH ile ödeme kabul etmesinden büyük heyecan duyduklarını söyledi.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.