• BITCOIN/TL
  2066626,299
  % -4,32
 • ETHEREUM/TL
  98981
  % -4,47
 • RIPPLE/TL
  15.72
  % -6,57
 • BITCOIN CASH/TL
  15602.33,547
  % -2,67
 • LITECOIN/TL
  2508.54
  % -5,53
 • BNB/TL
  17745.56
  % -5,38
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.37
  % -0,04

Tezos Yatırımcılarını Çok Mutlu Ediyor

Tezos Yatırımcılarını Çok Mutlu Ediyor

Son dönemde kripto para piyasasında yüzde 33 gibi büyük bir yükseliş gösteren Tezos yatırımcılarına en çok kazandıran kripto paralardan biri oldu.

Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire tarafından yapılan olumlu açıklamalar kripto paranın yükselişine son derece olumlu katkı sağladığı ifade ediliyor. Tezos (XTZ) yedi günde %33 değer kazandı. Ve Kripto para piyasası uzmanları uzun vadede bu yükselişin süreceği ve Tezos’un kripto para piyasasında daha üst sıralara tırmanma şansının oldukça kuvvetli olabileceğini ön görüyorlar.

Tezos 1 Haftada Yüzde 33 Değer Kazandı

Tezos’un teknik seviyeleri, yüksek seviyelerden gelen düzeltmelere rağmen güçlü bir şekilde olumlu ve yukarıya doğru seyrini devam ettirmesi büyük bir başarı olarak görülüyor. Tezos, 2019 yılının Nisan ayında en iyi performans gösteren altcoin olarak popülerliğini daha da arttırmış durumdadır. Hem Tezos’un işlem hacmi hem de pazardaki yükselişi hala son derece kuvvetli ve sağlam bir şekilde devam ettiği görülüyor. Tezos piyasa değerinde şu an 1 milyar doları ana hedef olarak görüyor. Fakat şuan itibari ile Tezos’un piyasa değeri 870 milyon dolar civarında bulunuyor. Ticaret hacmi dün 11 milyon dolara yükseldi. Bu anlamda Tezos’un hedefine ulaşması ise oldukça olası görünüyor.

CoinMarketCap’teki veriler de son 24 saatte kriptonun değerinin %3 oranında azaldığını ifade ediyor. Bunun bir düzeltme olarak algılamak ise oldukça mümkün. Çünkü Tezos, son yedi gün içinde %33 oranında oldukça etkileyici bir artış grafiği gösterdi. Tezos, şu anda 15’inci en büyük kripto para olarak piyasada yer alıyor. Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire’nin Paris Blockchain Haftası Zirvesi sırasında yaptığı açıklamaların ardından Tezos’ta yaşanan hava son derece olumlu olmuş buda yükselişe yardımcı olmuştu.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ