• BITCOIN/TL
  2155597,298
  % -0,71
 • ETHEREUM/TL
  114858
  % -1,11
 • RIPPLE/TL
  16.23
  % 0,59
 • BITCOIN CASH/TL
  13471.7,470
  % -4,43
 • LITECOIN/TL
  2535.17
  % -2,69
 • BNB/TL
  19537.58
  % -1,23
 • EOS/TL
  20.47
  % -5,13
 • TETHER/TL
  32.81
  % 0,28

Tezos (XTZ) Fiyatındaki Yükseliş Devam Eder Mi?

Tezos (XTZ) Fiyatındaki Yükseliş Devam Eder Mi?

Kripto para dünyasında, bazı alt coinler kayda değer kazançlar elde etmeye devam ediyor. Bitcoin ise halen yatay seyrini korumaya ve çok ufak kazançlar kaydetmeye devam ediyor. Öte yandan, Tezos fiyatı son 24 saatlik dilimde %17 değer kazandığı görülüyor. Zayıf işlem hacmi, yükseliş konusunda pek ümit vermediği için yükselişin devam etmesi zor gibi…

 

Tezos Fiyat Artışı Devam Edecek Gibi Görünmüyor

Kripto para birimlerinin çoğu bugünlerde herhangi biri bugünlerde oldukça zor kazançlar elde ediyor ve çoğu ise yerinde sayıyor, şu an için alt coinlerin çok ümit verici olduğunu söylemek güç. Tezos, her zaman bazı istisnalar olacaktır; çünkü Tezos, insanların en az beklediklerinde olayların nasıl evrimleşebileceğinin açık bir örneğidir. Mevcut fiyat eğilimi biraz ümit verici olsa da, çoğu insan bunun uzun süre sürdürülebilir olmadığı konusunda hemfikirdir.

Bunu perspektif olarak ifade etmek gerekirse, Tezos son 24 saat içinde hem USD hem de BTC karşısında %17’lik bir kazanç sağladı. Bu, Tezos’un fiyatını 0,578 Dolara veya 14,289 Satoshi’ye getirdi. Çoğu kripto para sahipleri ve spekülatörler şu an işlerin gidişatından oldukça memnun olsa da, Tezos işlem hacmindeki artışın devam etmediği görülüyor. Sadece 8,21 milyon dolarlık işlemlerin dışında bu yükseliş trendini birkaç saatten fazla destekleyecek gerçek bir momentum yok.

Sosyal medyada, şu an itibariyle Tezos hakkında heyecanlı insanların olduğu görülüyor.


XTZ fiyat tablosuna yakından bakanlar çok güçlü ve hızlı bir yükseliş eğilimi olduğunu görecekler. Bu sektörde uzun süredir olduğu gibi, bu tür dik artışlar, herhangi bir gerçek sebep olmadan gerçekleşerek, genellikle geri çekilme ile sonuçlanıyor. Bu tarz durumlarda ani yükselişin ardından tepeden alım yapmak büyük risk taşıyor.


Her şey düşünüldüğünde, anlaşılan Tezos aniden bir delikten kendini kazmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bu, her şeyden önce övgüye değer bir eylem süreci olsa da, hızlı bir şekilde art arda gelen bu büyük yükseliş eğilimi oldukça dengesiz görünüyor. Çok zayıf işlem hacmi ile birlikte, çok yakın bir gelecekte bir düzeltme olacağı anlaşılıyor. Ancak, XTZ bu konuda garip grafikler sergilerken her an herşey olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ