• BITCOIN
  381136,489
  % 2,63
 • ETHEREUM
  13143.13
  % 5,41
 • RIPPLE
  3.51
  % 1,12
 • BITCOIN CASH
  3914.57,388
  % 2,89
 • LITECOIN
  1432.21
  % 3,52
 • BINANCE COIN
  1796.15
  % 5,45
 • EOS
  29.29
  % 4,02
 • TETHER
  7.56
  % 0,33

Tether (USDT) Daha Hızlı İşlemler İçin OMG Ağını Kullanacak

Tether (USDT) Daha Hızlı İşlemler İçin OMG Ağını Kullanacak

Tether, Ethereum destekli OMG ağ katmanında uzun zamandır beklenen başlangıcı yaptığını duyurdu.

Duyuruda Tether, daha hızlı ödemeleri kolaylaştırmak için yeni OMG ağının özelliklerinden ve niteliklerinden yararlanacağını söyledi. 

Yeni OMG ağ eskiden OmiseGo olarak biliniyordu ve yaygın olarak Ethereum blockchain üzerinde işlem yapmak için tüccarlar tarafından kullanılıyordu.

Diğer şeylerin yanı sıra, ödeme ağı her saniye binlerce işlem gerçekleştirdiği için hızlı işlemler vaat ediyor.  Aynı zamanda güvenli, ucuz ve operasyonları için çok az veya daha az elektrik kullanır.

Tether (USDT) OMG ağına geçerken müşterilerine büyük avantajlar vaat ediyor

Tether tarafından yayınlanan blog gönderisinde, müşterilerinin daha düşük bir ücretle hızlı ve güvenli işlemlerin keyfini çıkaracakları için bundan daha fazla yararlanacağını söylediler. Ayrıca firma, yeni OMG ağı nedeniyle işlem yaparken müşteri tabanının artık güvenliğini tehlikeye atmasına gerek olmadığını da belirtti . 

Yeni girişim, Tether’in CTO’su ve dijital varlık ekibi Bitfinex hakkında konuşan Paolo Ardoino, firmanın müşterilerini işlem yaparken kolaylaştıracak hizmetler sunmaya kararlı olduğunu söyledi.

“OMG ağına geçişimiz nedeniyle, performansımızı iyileştirmeyi umduğumuz için müşterilerimizin keyif alacağı daha iyi şeyler var.”

Yeni ağa geçiş, Tether ve Bitfinex müşterileri için büyük bir kazanç olacak, çünkü tüm bunlarda en büyük kazanan onlar olacak. OMG ağ başkanı Vansa Chatikavanij incelemesinde, firmanın Tether ile yeni ortaklıktan memnun olduğunu söyledi. 

Yeni ortaklık ile müşterilerimizin işlem ihtiyaçlarını Ethereum’dan daha düşük bir oranda karşılayabileceğiz.

Ardoino, bu hareketin dünya çapında dijital varlıkların benimsenmesi yolunda ilerleyeceğine söz verdi .