• BITCOIN/TL
  2092293,170
  % 0,78
 • ETHEREUM/TL
  101839
  % 3,02
 • RIPPLE/TL
  16.05
  % 2,08
 • BITCOIN CASH/TL
  16741.2,429
  % 6,87
 • LITECOIN/TL
  2560.49
  % 1,57
 • BNB/TL
  18278.98
  % 2,71
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.44
  % 0,20

Sushi Coin (SUSHI) Fiyatı Büyük Çöküş Yaşadı!

Sushi Coin (SUSHI) Fiyatı Büyük Çöküş Yaşadı!

Son günlerde Bitcoin fiyatının 10.000 dolar altına düşmesiyle birlikte bir çok altcoin’in büyük değer kayıpları yaşadığını gördük. Temeli sağlam ve uzun zamandır var olan kripto para birimlerinin yeni çıkan kripto paralara göre daha az kayıp verdiği görülüyor.

Bu düşüşle birlikte kısa süre içerisinde en çok değer kaybeden Sushi coin oldu. 1 Eylül 2020 tarihinde 11,93 dolar zirve fiyatından 6 Eylül 2020 tarihine kadar 1.17 dolara kadar düşerek inanılmaz bir değer kaybı yaşadı. DeFi projelerinin ani çıkışı gibi düşüşü de ani ve hatta daha da hızlı oldu.

Aynı Gün İçinde Büyük Marj

1.17 dolar seviyesine düştükten sonra hızlı bir toparlanmayla aynı gün içinde Sushi fiyatı 3.30 dolar seviyesine yükseldi. Dip fiyattan alım cesareti gösterebilenlerin yüzünü güldürse de bir çok yatırımcı 10 dolar seviyelerinden aldığı için zararlarının çıkması için bir müddet bekleyecek gibi gözüküyor.

SushiSwap (SUSHI) Projesi Nedir, Ne İşe Yarar?

İki yıl önce tanıtılan Uniswap, DeFi’ın temel taşı olarak biliniyor. Bununla yanı sıra, protokol dizaynları kendi başına bir standart haline geldi ve birçok proje mekaniğini üretmeye başladı. SushiSwap’in kurucu protokolü ise Uniswap protokol tasarımında bir sonraki aşama olarak varedildiğini söylüyor. SushiSwap'ın resmi Medium sayfasında yayınladıkları yazıya göre Uniswap’in temel tasarımı alınarak, bu tasarım üzerinde iyileştirmeler yapılarak, ilgili aktörlere daha çok yarar sağladığına inanılan topluluk özelliklerin de eklendiği vurgulanıyor. SushiSwap Protokol Haritası

İlgili İçerik

İlk Çıkan Coin’lere Dikkat!

Kripto para piyasasında uzun yıllardır işlem yapanlar ilk çıkan kripto paraları hemen almakta acele etmeyeceğini bilse de yeni yatırımcıların bu konuda tecrübeleri olmadığından genelde bu acı tecrübeyi yaşamak zorunda kalıyor.

İlk çıkan kripto paralar genelde bir kaç işlem saatinde oldukça yükselerek yatırımcıyı kendisine çekiyor ve sonrasında satışlarla şelale tabiriyle derin bir düşüşe geçiyor. Ve sonrasında eski fiyatına gelmesi için yatırımcı aylarca beklemek zorunda kalıyor.

Bu durum her yeni çıkan kripto para birimi için geçerli olmasa da, son yılda piyasaya sürülen coinler hakkında bir araştırma yaparak bir çoğunun bu şekilde bir grafik çizdiğini görebilirsiniz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ