• BITCOIN/TL
  2151641,268
  % -0,97
 • ETHEREUM/TL
  114777
  % -1,33
 • RIPPLE/TL
  16.32
  % 0,53
 • BITCOIN CASH/TL
  13460.76,540
  % -4,52
 • LITECOIN/TL
  2533.78
  % -2,82
 • BNB/TL
  19496.3
  % -1,54
 • EOS/TL
  20.41
  % -5,50
 • TETHER/TL
  32.8
  % 0,26

Stefan Thomas Geçmişte Binlerce BTC Kaybettiğini Açıkladı

Stefan Thomas Geçmişte Binlerce BTC Kaybettiğini Açıkladı

Stefan Thomas, ”Ask Me Anything” organizasyonuna katıldı. Burada yaptığı açıklamada Ripple’a övgüler yağdırırken aynı zamanda binlerce Bitcoin’i de kaybettiğini dile getirdi.

Ripple’ın eski CTO’su olan Stefan Thomas, Ripple’ın InterLedger teknolojisi hakkında iltifatlar etti. Thomas, iki sene farklı bir alanda faaliyet gösterdikten sonra 2012 yılında Ripple’a geçtiğini açıkladı. Aynı zamanda sosyal medya platformu Youtube’da bulunan meşhur ‘’What is Bitcoin’’ videosunun da arkasındaki kişinin kendisi olduğunu belirtti. Diğer taraftan Bitcoin JS’nin de yazarı olduğunu dile getirdi.

Kendisine sorulan sorulara yanıt veren Thomas, Bitcoin blok zinciri içerisinde yer alan birtakım kısıtlamalar nedeni ile çok yorulduğunun altının çizdi. Ripple’da ise Bitcoin’den neredeyse 200 kat hızlı, 100 kat ucuz ve fazlasıyla enerji tasarruflu muhteşem bir Blockchain geliştirdiklerinin önemini vurguladı.

Thomas: Binlerce Bitcoin Kaybetti

Katıldığı etkinlikte Ripple’ın şimdiki CTO’su David Schwartz, eski CTO Thomas’ın attığı Tweet’in yorum kısmına ‘’Kaybettiği on binlerce Bitconi de sormanızı öneririm’’ diye mesaj attı. Kullanıcılar, hemen ardından Thomas’a bu konu hakkında düşüncelerini yanıtlamasını istedi. Thomas yaptığı açıklamalarında şunları dile getirdi;

‘’Bitcoin ile alakalı videosuyla 7002 Bitcoin kazandığını ifade etti. Ancak anahtarını kaybetmesi nedeni ile de onlara ulaşmasının mümkün olmadığını ve kurtarma ihtimalinin de az olduğunu belirtti. Thomas daha önceleri de Bitcoin’in çok fazla işe yaramadığını ama Ripple, Blockchain’deki birçok probleme yanıt verdiğini anlattı.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ