• BITCOIN/TL
  1941851,499
  % -1,18
 • ETHEREUM/TL
  107094
  % -1,06
 • RIPPLE/TL
  18.57
  % -1,18
 • BITCOIN CASH/TL
  9779.37,296
  % -0,31
 • LITECOIN/TL
  2621.87
  % 1,30
 • BNB/TL
  12703.61
  % -0,43
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  31.41
  % 0,71

Stablex’in Ödüllü Kripto Meta Trader Demo Yarışması Başladı

Stablex’in Ödüllü Kripto Meta Trader Demo Yarışması Başladı

”Son Katılım Tarihi 10 Kasım 2021”

“Gelecek Şimdi Başladı!” Parolasıyla faaliyetlerine başlayan Stablex şimdi en iyi trader’ı seçiyor!

Güçlü finansman altyapısı ile kurulan, kullanıcılarına en hızlı ve güvenli kripto para yatırım altyapısı Meta Trader 5 ‘i sunan, Türkiye’nin profesyonel borsası Stablex’in Demo Kripto Para Yarışması başladı.

Meta Trader 5 platformu üzerinden yapılan kripto demo yarışması; kripto para piyasalarını öğrenmenin, Meta Trader 5 üzerinde alım satım işlemleri yaparak becerilerinizi geliştirmenin ve ödüller karşılığında yeteneğinizi sergilemenin en heyecan verici yoludur. Stablex’in demo yarışmasına katılarak kripto para piyasalarının heyecanını yaşayabilirsiniz!

Toplam Ödül 17500TL “

Demo yarışmasına katılmak, bir yatırımcının stratejilerini test etmesinin, becerilerini geliştirmesinin en iyi yöntemlerinden biridir. Kripto Demo Yarışması, kripto para borsasıyla ilgilenenler için iyi bir fırsattır. Kripto Demo yarışması üzerinden deneyimli veya deneyimsiz, yeni başlayan yatırımcılar kendilerini test edebilir, geliştirebilir ve yarışma süresince tecrübe kazanabilirler.

“Yeni döneme doğru önemli bir adım”

Katılımcıların yarışmaya katılmak için sadece Stablex uygulamasına giriş yapmaları ve e-posta adreslerini ya da telefon numaralarını kullanarak kaydolmaları gerekiyor. Kullanıcılar buraya giriş yaptıktan sonra birkaç adımla demo yarışma hesaplarına ulaşabilirler ve ilk başta yatırılan 25.000TL’lik demo (sanal para) fon ile alım satıma başlayabilirler.

 

Katılımcıların bu demo (sanal para) fonları herhangi bir Stablex kripto para alım satım enstrümanı ile kullanmaları ve 1 Kasım 2021 tarihinden 15 Kasım 2021 tarihine kadar olabildiğince fazla kazanç elde etmeleri gerekiyor.

Yarışmada hiçbir riski bulunmuyor. Yarışmaya ve demo hesaplara katılım ücretsiz. Demo yarışması sürecindeki; alım satım yarışması için gerçek para kullanmamakta. Sadece demo paralar (sanal para) ile alım satım yapılabilmekte.

Yarışmanın sonunda ise katılımcılar elde ettikleri kazanca göre sıralanacak. Yarışma hesabında en çok kazancı elde eden kullanıcılar ödül kazanacak.

Ödül Kazanma Süreci

Toplamda ödül 17.500TL’dir. Birinci olan trader 10.000TL. İkinci olan trader 5000TL. Üçüncü olan trader ise 2500TL kazanacak.

Stablex Demo Hesabı Nedir?

Stablex demo hesabı herkese açık ve ücretsizdir. Stablex demo hesabı tüm özellikleri ile birebir aynı gerçek hesap gibi çalışmaktadır. Stablex demo hesabında kullanıcılar gerçek para ile yatırım yapmadan sermaye olmaksızın kripto piyasaları konusunda tecrübe edinmek amacıyla, Stablex kullanıcıya tanıdığı demo sermaye (sanal para) ile alım satım yaparlar ve bu sayede kendilerini geliştirmeleri mümkündür. Risksiz bir şekilde kripto trading sürecine hâkim olabilir ve gerçek para ile işlem yapmadan kullanıcılar daha üst seviyeye çıkartabilir.

Stablex’in Ödüllü Kripto Meta Trader Demo Yarışması  kayıt linki:

https://www.stablex.net/tr-tr/kripto-demo-yarismasi

 

-SON-

 

Notlar:

 

Stablex hakkında daha fazla bilgi için 0212 306 6666’yı arayabilir marketing@stablex.net

ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Stablex Hakkında (www.stablex.net)

 

Stablex Bilişim Teknoloji A.Ş. ​

 

Stablex geçmişten gelen güçlü finans tecrübesi ile geleceğin dijital varlıklarının inşasında profesyonel bir dünya kurmak amacıyla, bugünün ve yarının finans aracı olan kripto para sektöründedir. Güçlü finansman altyapımız, profesyonel kadromuzla kripto para sektöründe profesyonel bir soluk getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öne koyan anlayışımızla yatırımcılarımızın en son teknoloji işlem platformumuzda, en güvenilir ve en hızlı biçimde yatırımlarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

 

Stablex Mobil Kripro Meta 5 Uygulaması:

Stablex’in ekonomi duayenlerinin ve bankacılık kökenli profesyonel ekibi uzun bir yazılım geliştirme çabası sonucunda dünyanın en hızlı alım satım platformlarından Metatrader 5’i kripto evrenine entegre etti. Stable coinlerle güçlendirilmiş Stablex, kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir kripto borsa sunmaktadır. Ücretsiz olarak Stablex websitesi ve Appstore ile Playstore’dan indirilebilmektedir.

 

 

Kripto demo Meta Trader 5 Android App 

 

 

Kripto demo Meta Trader 5 İOS App  

 

Kripto demo Meta Trader 5 Eğitim Filmi!

 

Stablex İletişim:

Stablex Bilişim Teknoloji A.Ş. Emniyetevler Mh, Eskibüyükdere Cd. No1

Sapphire Tower, Kat 19/03 Kağıthane, İSTANBUL TÜRKİYE 34415

 

Hakan ADA, Marketing Manager

T 0 (212) 306 66 66

hakan.ada@stablex.net

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ