• BITCOIN/TL
  2291799,558
  % 2,36
 • ETHEREUM/TL
  117179
  % 8,03
 • RIPPLE/TL
  19.98
  % 4,52
 • BITCOIN CASH/TL
  21852,500
  % -0,10
 • LITECOIN/TL
  3310.9
  % 1,34
 • BNB/TL
  18820.73
  % 0,69
 • EOS/TL
  35.19
  % 6,53
 • TETHER/TL
  32.05
  % 0,04

SpaceCatch – Sıradan Duruşların ve Sihrin Başladığı Yer

SpaceCatch – Sıradan Duruşların ve Sihrin Başladığı Yer

Oyun meraklıları için, daha önce hiç denemediğiniz veya iyileştirmelere ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz birçok özelliğiyle sizi gerçekten şaşırtan bir oyun bulmaktan daha heyecan verici bir şey olamaz.

Diğer pek çok durumda olduğu gibi, bir oyun meraklısı olduğunuzda, iyileştirilmesi gerekebilecek unsurları fark etmeye başlarsınız ve beklentilerinizi karşılayan, hatta aşan bir oyun bulduğunuzda, ondan uzak kalamazsınız.

SpaceCatch, özellikle özellikleri, iyi düşünülmüş tokenomikler ve sağladığı oynanış sayesinde tüm meraklıların ilgisini çeken, kripto para birimiyle ilgili en gelişmiş oyun olan “THE” oyunu olma potansiyeline sahiptir.

SpaceCatch, yakın zamanda geliştirilen, kullanıcıları uzaylıların Dünya’yı istila ettiği ve oyuncuların topraklarını geri almak için onlara karşı savaşlar kazanmak zorunda olduğu bir dünyaya davet eden bir blockchain oyunudur. SpaceCatch artırılmış gerçeklik, blockchain teknolojisi ve NFT’lere sahiptir, böylece Web2 ve Web3 arasında köprü kuran hibrit bir konsept oluşturur.

Oyun, diğer oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için NFT’ler vererek kullanıcıların gerçekten ilgi çekici bir oyun deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. Ayrıca SpaceCatch, dijital varlık kazanmanın etkili yollarını sunarak bunu daha da ilgi çekici hale getiriyor.

“P2E Olsun” Dediler Ve P2E Vardı

SpaceCatch, kullanıcıları iyi geliştirilmiş grafikler ve gerçekten karlı olabilecek bir oyun modeliyle fantastik bir evreni keşfetmelerine olanak tanıyan sürükleyici bir deneyimle şaşırtıyor.
Oyun, P2E (Play-to-Earn) modeline dayalı olarak çalışır. Bu, kullanıcıların dijital varlıklar kazanmak için oyunu oynaması gerektiği anlamına geliyor. Bu varlıklar daha sonra oyun içi varlıkları satın almak için kullanılabilir veya diğer özel platformlarda alınıp satılabilir.

SpaceCatch dünyasında yakın dövüş veya uzun mesafe dövüşü gibi çeşitli savaşlara katılabilirsiniz. Bu şekilde oyuncular tekniklerini geliştirebilir ve mümkün olduğunca çok savaş kazanmalarına yardımcı olacak yeni teknikler bulabilirler. Sonuçta, ne kadar çok zafer kazanırsanız hesabınıza o kadar çok ödül ulaşacaktır.

Ayrıca SpaceCatch ekibi P2E modelini M2E (Move-to-Earn) modeliyle birleştirdi. İkincisi, kullanıcıların ödüllendirilmek için hareket etmeleri gerektiği anlamına gelir. Tıpkı P2E örneğinde olduğu gibi, ne kadar çok hareket ederseniz o kadar çok varlık alırsınız.

Ancak M2E özellikleri söz konusu olduğunda kullanıcılar, karakterlerine güç eklemek için savaşlarda kullanabilecekleri NFT’lerle ödüllendiriliyor. Oyun içi NFT’ler ayrıca fiziksel aktivitelerini arttırmamayı tercih eden kullanıcılara da takas edilebilir ve ödünç verilebilir. Yine de SpaceCatch’in kullandığı M2E modeli, aldığınız ödüllerin faydalarını görmenin yanı sıra daha sağlıklı bir yaşam sürmenize de yardımcı olabilir.

Topluluk Her Şeyi Daha İyi Hale Getiriyor

Kripto projelerine gelince, ancak genel olarak yeni başlatılan her konseptte topluluk çok önemlidir. Büyümenize yardımcı olacak erken benimseyenler yoksa, projenizi popüler hale getirmenin daha zor olması muhtemeldir.

Yine de SpaceCatch bunun sorunlarından biri olmayacağını garantiledi. Konseptin piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun etrafındaki topluluk şaşırtıcı bir şekilde büyüdü. SpaceCatch’in Twitter’da neredeyse 100.000 takipçisi var, Telegram’ı 14.000’den fazla kullanıcıya sahip ve şirketin Discord kanalı 10.000 üyeye ulaşmaya yakın.

SpaceCatch’in bu kadar kısa sürede oluşturmayı başardığı topluluk gerçekten takdire şayan. Şirketinizin etrafında bu kadar büyük bir gruba sahip olduğunuzda başarınız nihayet gerçekleşmeye biraz daha yaklaşır.

Biraz Ekleyelim… AR (Artırılmış Gerçeklik)

Bugünlerde geliştiricilerin çalışabileceği pek çok ileri teknoloji var. SpaceCatch bunların arasından AR (Artırılmış Gerçeklik) ile çalışmayı seçti. Böylece oyuncular dışarıdayken bu teknolojinin yaratabileceği büyüyü M2E özelliklerini deneyimleyerek görebilecekler.

Temel olarak AR ile geliştiriciler oyun öğelerini gerçek hayattaki ortamlara entegre edebilirler. Dolayısıyla, dışarıda olduğunuzda ve SpaceCatch dünyasının bizim dünyamızda nasıl göründüğünü görmek istediğinizde, telefonunuza bakın; uzaylıların ve diğer oyun ayrıntılarının ağaçlar arasında, banklarda ve binaların yanında sorunsuz bir şekilde tanıtıldığını göreceksiniz.

AR, SpaceCatch’in kullanıcılarına sürükleyici bir oyun deneyimi sunmasına olanak tanıyarak, onları daha da fazla yürümeye zorlayabilecek gerçekten ilgi çekici bir aktivite sunarak mümkün olduğunca çok sayıda NFT kazanmalarını sağlıyor.

Daha fazlasını keşfet

Eğer siz de SpaceCatch’in sunduklarını merak ediyorsanız, oyunu indirebileceğiniz resmi SpaceCatch’e göz atarak oyun için yaratılmış dünyayı keşfedebilirsiniz. Ayrıca, en son yarışmalar, teklifler ve güncellemelerden her zaman haberdar olmak için SpaceCatch’in Twitter, Instagram, Discord, Telegram, YouTube, CoinMarketCap ve Medium üzerindeki faaliyetlerini takip etmekten çekinmeyin.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ