• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Solana fiyat analizi: SOL Boğası Devam Edecek Mi?

Solana fiyat analizi: SOL Boğası Devam Edecek Mi?

Bugün, kripto para SOL fiyatı yükselmeye devam ediyor. Boğalar bir sonraki hedefi olan 141.6 dolara doğru ilerlerken, SOL fiyatı 134.8 doların üzerine çıktı. Dün piyasada satış baskısı ortaya çıktı ve fiyat seviyesinde hafif bir geri çekilme gözlemlendi, ancak bugün boğalar geri döndü ve trend tekrar boğalar lehine değişti ve fiyat 140 dolara kadar yükseldi. İlerleyen saatlerde fiyat artışının devam etmesi bekleniyor.

SOL/USD 1 günlük fiyat grafiği

Solana fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, bugün fiyatın yükselmesinin ardından fiyatın tekrar yükseldiğini gösteriyor. SOL/USD yazı yazılırken 139.3 dolardan işlem görüyor. Madeni para, son 24 saatte yüzde 3.55 değerinde bir artış bildiriyor ve kripto çifti, geçen haftanın yükseliş eğilimi nedeniyle son yedi gün içinde yüzde 38.45’lik bir kazanç sağlıyor. İşlem hacmi son 24 saatte yüzde 3,13’ten fazla düşerek yüzde 2,11’lik bir pazar hakimiyeti sağladı.

Oynaklık oldukça yüksek ve şimdi üst bant mevcut fiyatın altında 138 dolar seviyesinde mevcut, bu da artık SOL fiyat fonksiyonu için desteği temsil ediyor ve alt bant 79.8 dolar işaretinde mevcut ve ortalama 104 dolar seviyesinde bulunuyor.

Göreceli güç endeksi (RSI) ayrıca endeks 78’de aşırı alım bölgesinde yukarı doğru bir eğri gösteriyor. Gösterge, varlığın piyasada aşırı satın alındığını gösteriyor.

Bu Solana Tabanlı Kripto Para 4 Günde %200 Arttı, İşte Nedeni

Solana tabanlı oyna-kazan projesi olan STEPN'in tokeni olan GMT, büyük bir spor markasıyla ortaklık kuracağı söylentileri üzerine son 4 günde değerini üç katına çıkardı. Proje ayrıca, 2022'nin ilk çeyreğinde, tokenleri yakmak ve ekosistemini genişletmek için kullanmayı planladığı büyük bir kar elde etti. GMT token, son yedi gün içinde %245 artarak Cuma günü 3,07 dolarlık rekor seviyeye çıktı ve bu hafta en iyi performans gösteren tokenler

İlgili İçerik

Solana fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Solana fiyat analizi için 4 saatlik fiyat grafiği, fiyat fonksiyonu bugün işlem seansının başlangıcından itibaren yukarı aralığı kapsadığı için yükseliş çizgisinin devam ettiğini gösteriyor. Fiyat dün sekiz saat içinde bir düzeltme yaşadı, ancak boğalar ivmelerini geri kazandılar ve son 12 saattir lider durumdalar.

Bollinger bantlarının üst limiti SOL fiyatı için direnci temsil eden 143.3 dolara ve alt bant, SOL için desteği temsil eden 119.2 dolara değdiği için oynaklık yüksektir. Hareketli ortalama (MA), fiyat seviyesinin altında 136.3 dolar işareti altında işlem görüyor. RSI, 68 endeksinde işlem gördüğü için aşırı alım bölgesine yaklaşıyor ve göstergenin eğimi yukarı doğru, bu da piyasadaki satın alma faaliyetini gösteriyor.

Solana fiyat analizi sonucu

Solana fiyat analizi, fiyatın bugün daha da yükselebileceğini gösteriyor. Tüccarlar, yükseliş desteğinin devam etmesi halinde önümüzdeki saatlerde fiyatın mevcut 139,3 dolar seviyesinin üzerinde yükselmeye devam etmesini bekleyebilirler. Bununla birlikte, satış baskısının 141.6 dolarlık direnç seviyesinde bulunduğu ve bu seviyenin geçilmesiyle yükseliş hızlanabileceğini söylemek gerekiyor.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ