• BITCOIN/TL
  2093317,516
  % 0,39
 • ETHEREUM/TL
  102552
  % 3,07
 • RIPPLE/TL
  16.1
  % 1,53
 • BITCOIN CASH/TL
  16737.1,340
  % 6,02
 • LITECOIN/TL
  2567.15
  % 0,89
 • BNB/TL
  18310.57
  % 2,04
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.43
  % 0,16

SnapEx Kaldıraçlı Kripto Borsası İncelemesi

SnapEx Kaldıraçlı Kripto Borsası İncelemesi

Son dönemde, özellikle Uzak Doğu’nun en çok kullanılan kripto uygulamaların başında SnapEx geliyor. Üçüncü nesil, kullanıcı dostu ve her şeyden önemlisi Türkçe desteği olan bir kaldıraçlı kripto borsası. Amerika’da gerçek borsaların da kripto ticaretini başlatması, uzun ve kısa vadeli işlemleri hizmete açmasıyla tüm dünyada kripto tutkunları uzun vadeli ve kısa vadeli işlemleri incelemeye koyuldu. Bu yazıda biz de SnapEx uygulaması üzerinden kaldıraçlı kripto borsasını ana hatları ile inceleyeceğiz. SnapEx kripto borsasının tüm özelliklerini ve rakipleri ile aralarındaki farklara bakacağız. Yazımızda bulunacak bazı konu başlıkları şu şekilde:

 

 • SnapEx Nedir
 • SnapEx Hangi Kripto Para Birimlerini Destekliyor
 • Kaldıraçlı İşlemler Nedir
 • SnapEx Nasıl Kullanılır
 • Kredi Kartı ile Kripto Para Alımı

 

SnapEx Kripto Para Borsası Nedir?

Kripto para birimlerinin kullanımı ve ticareti günümüzde en üst noktaya ulaşmış durumda. Artık dünyanın dört bir tarafından finans uzmanları kripto para birimleri üzerinde yeni çalışmalar gerçekleştiriyor. SnapEx, Uzak Doğu çıkışlı bir kripto ticareti uygulaması. Hem kripto borsasını daha iyi anlamak hem de çok daha kazançlı işlemler sunmak için SnapEx kaldıraçlı işlemler sistemini de aynı zamanda hayata sokuyor.

SnapEx uygulaması ile çok ciddi karlar elde etmek mümkün. Uygulamanın en güzel özelliği, kripto birimlerinden kazanç elde etmek için kripto paraların birimlerinin değer kazanmasını beklemiyor olmanız. Yani örneğin Bitcoin değer kaybetse bile sizin kazanç elde etmeniz mümkün. Birazdan bu konuyu daha derinlemesine işleyeceğiz.

 

SnapEx Hangi Kripto Para Birimlerini Destekliyor?

Özellikle kaldıraçlı kripto işlemlerinde birçok uygulama sadece Bitcoin üzerinden ticaret yapılmasına olanak sağlıyor. Ancak SnapEx ile bu alanda en değerli kripto paraları kullanmak mümkün. Bitcoin için özel olarak çalışılmış olsa da diğer kripto para birimleri ile de kaldıraçlı işlemler yapmak ve çok ciddi paralar kazanmak gayet olası. SnapEx’in desteklediği kripto para birimleri şunlardır:

 

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Litecoin (LTC)
 • EOS
 • Cardano (ADA)
 • BitcoinCash (BCH)
 • Ethereum Classic (ETC)

Kaldıraçlı İşlemler Nedir?

Kaldıraçlı hizmetler bir nevi tahmin gücüne dayalı bir alım satım modelidir. Yani burada aslında sadece bir yatırım yapmıyorsunuz, kaldıraçlı işlemlerde bir tahminde de bulunmanız gerekiyor. Örnek olarak Bitcoin üzerinden gidelim: Bugün Bitcoin değeri size göre ne olacak? Bunu bilmek aslında o kadar da zor değil. Ayrıca tüm günlük bir işlem açmak zorunda da değilsiniz. Yani bir saat sonra bitecek bir işlem başlatmanız da mümkün. Bu sefer Bitcoin değerinin bir saat içinde alacağı yeni değeri tahmin etmeye çalışıyoruz.

 

Bitcoin bir saat sonra düşmüş olur diye düşünüyorsanız hemen bir Short (kısa) işlemi başlatıyorsunuz. Eğer değer yükselir diyorsanız Long (uzun) işlemi başlatıyorsunuz. Örneğin bir kripto yeni bir borsaya dahil olduğunda ya da bir sponsorluk anlaşması imzaladığında değeri artar. Bu yüzde sadece haberleri takip ederek Bitcoin’in değer yönünü önceden sezmek mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bazı teknik değerlendirmeler de mevcut.

 

Teknik değerlendirmeleri anlamıyorum diye düşünüyorsanız SnapEx ile kolaylıkla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. SnapEx ana sayfasında sürekli güncel haberler yer alıyor. Bu haberler arasında hem güncel gelişmeler hem de teknik analizler yer alıyor. Bu şekilde kripto paraların destek ve direnç noktalarını bilerek işlemler yapıyorsunuz.

 

Kaldıraçlı işlemlerde ne kadar risk alacağınızı siz belirliyorsunuz. Aldığınız riske göre inanılmaz rakamlar kazanma şansınız doğuyor.

Risk ve Kazanç Doğru Orantılı Artar

Bu başlık sadece SnapEx uygulaması için değil doğadaki her şey için geçerlidir. Risk almaktan korkanlar çok daha stabil bir hayat yaşarken risk beraberinde çok daha dalgalı ve heyecanlı bir süreç sunar. Peki kaldıraçlı sistemde risk almak ne demek?

SnapEx uygulaması ile kripto ticareti yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu işlemlerde bir kazanç ya da kayıp yaşamak piyasaya bağlı. Yani eğer elinizde Ethereum varsa, ETH değeri düşerse kaybedersiniz ve artarsa kazanırsınız. Kaldıraçlı borsa, sahip olduğunuz varlıklar üzerinden tahmine dayalı bir oyun gibidir. Ne kadar yatıracağınız ya da ne kadar varlığınızı riske atacağınız sizin elinizdedir. İster 1x, 10x gibi daha garanti katlarda, isterseniz 50x, 100x gibi çok daha riskli alanlarda işlem yapabilirsiniz.  Örneğin şu anda BTC 7.910 dolardan işlem görüyor. Ben BTC’nin değer kazanacağını ve 7.950 dolara çıkacağını düşünüyorum. Bunun üzerine 10 kaldıraçlı bir long işlem açarsam, daha fazla işlem ücreti ödüyorum, riskim de buna oranla azalıyor. BTC örneğin, 7.500 dolara düşerse zarar ediyorum.. Ancak beklediğim değere ulaşırsa karım daha az oluyor.

Eğer aynı işlemi 100x kaldıraç ile gerçekleştirirsem karım inanılmaz bir şekilde artıyor. Ancak BTC değeri örnek veriyorum, 7.850 dolara düştüğünde işleme yüklediğim varlığı kaybediyorum. Tabii çok küçük miktarlarda işlemler açmak mümkün ve elbette tüm varlığınızı tek bir işleme yüklemeniz gerekmiyor.

Türkçe Kripto Ticaret Uygulaması SnapEx Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın en güzel ve diğer tüm rakiplerine göre en önemli avantajı Türkçe olması. Türkçe dil desteği sayesinde uygulamayı kullanmak çok kolay. Ana sayfada varlıklarınızı ve kripto para dünyasına ilişkin son haberleri anında görebiliyorsunuz. Zaten bu uygulamada ihtiyacınız olan tek şey bu. Kripto piyasasında kaldıraçlı işlemler yapmak için gerekli bilgiler uygulamada mevcut.

 

Uygulamanın en alt bölümünde kullanışlı ve şık bir menü eklenmiş. Beş bölümden oluşan bu menüde Ana Sayfa zaten belli. Hemen yanında Piyasa bölümü var. Buradan uygulamada kullanılan kripto birimlerinin anlık değerlerini görmek mümkün. Bu sayfa sürekli olarak güncelleniyor ve değişimleri görmek için telefonun ekranını kaydırmanıza gerek kalmıyor.

Ticaret bölümünde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstersek short, istersek de long işlemler açabilirsiniz. Bir diğer menü bölümü olan Pozisyon’da işlemlerinizi takip edebiliyorsunuz. Son olarak Hesap bölümünde kişisel verileriniz ve uygulamanın ana ayarları bulunuyor.

Debit Kart ile Kripto Para Alım Satım İşlemleri

 

Kripto para alıp satmak eskiden olduğu gibi zor değil. Ancak yine de bir kripto para borsasına üye olmak, çok sayıda güvenlik adımlarını atmak vs gibi işlemler gerekiyor. Eğer kripto para ticareti yapmak, kaldıraçlı işlemlere katılmak isterseniz bu kadar zahmete girmenize artık gerek yok. SnapEx uygulaması açılır açılmaz banka kartı (Visa) ile kripto para satın almak mümkün oluyor. Satın aldığınız kripto paralar, uygulamanın size özel otomatik açtığı cüzdanlarda bulunuyor. Bu varlıklarınızı dilediğiniz zaman başka bir cüzdana göndermek de mümkün.

Sonuç

SnapEx uygulaması bu işlerin en iyi ve en yaygın olarak yapıldığı bölge olan Uzak Doğu’dan geliyor. SnapEx çok sayıda kripto para kullanıcısı tarafından kullanılıyor. En büyük rakibi BitMex ile aralarında çok fazla fark olmasa da SnapEx’in Türkçe dil desteği ve kolay kullanımı onu bir adım daha öne taşıyor. Eğer kaldıraçlı kripto ticareti yapmak istiyorsanız oldukça kullanışlı ve işinizi fazlasıyla görecek bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bu linkten kayıt olun ve hediye 1000 Snap Puanı kazanın! : http://SnapEx.Vip/

Teknik sorunlar ve merak ettiğiniz her şey için Telegram grubumuza katılın!: https://t.me/SnapEx_TK

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ