• BITCOIN/TL
  1067512,237
  % -1,40
 • ETHEREUM/TL
  58257
  % -2,48
 • RIPPLE/TL
  17.38
  % -3,66
 • BITCOIN CASH/TL
  6489.21,294
  % -0,95
 • LITECOIN/TL
  1985.86
  % -2,41
 • BNB/TL
  6523.15
  % -2,81
 • EOS/TL
  19.47
  % -3,11
 • TETHER/TL
  28.91
  % 0,09

Singapur Borsası DigiFinex, İşlem Hacminde Binanceyi Rakip Seçti

Singapur Borsası DigiFinex, İşlem Hacminde Binanceyi Rakip Seçti

pto para piyasasında dünya genelinde bilinen 500’den fazla aktif kripto para birimi alım satım platformu var ve pazar büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, sayının önümüzdeki yıllarda dahada artması bekleniyor. Kripto cüzdan sahibi kişi sayısı hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, son zamanlarda dünyanın en popüler cüzdan sağlayıcısı olan Blockchain.com 34 milyon kullanıcıya ulaştı.

Çok fazla seçenek göz önüne alındığında, kripto para alım satımı yapmak için bir borsa seçmek, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yatırımcılar için oldukça önemli olabilir. Geçtiğimiz zorlu bir yılın ardından, kripto meraklıları daha temkinli hale geldi. İtibar, durum tespiti, ücret analizi ve platform kullanım kolaylığı, son bir seçim yapmadan önce düşünülmesi gereken önemli özelliklerdir.

Güvenlik ve İtibar

Merkezi Singapur’da bulunan fakat sahibi Çinli olan kripto para borsası DigiFinex, 2017 yılında Seyşeller’de kayıtlı olan nispeten piyasanın yeni oyuncularından biri. Kuruluşundan bu yana iki yıldan az bir sürede, platform Asya pazarlarındaki kullanıcılar arasında güvenilir bir dijital varlık finansal değişimi olarak kendini kanıtlamayı başardı. DigiFinex, sayısız blok zincir bazlı varlık için kripto para birimi bazlı işlem hizmetleri sunuyor. En iyi bilinenlerden bazıları Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Tether ve borsadaki özel DigiFinex token, DFT’dir.

2018 yılında başlatılan DFT, Ethereum’un akıllı sözleşme sistemine dayalı bir ERC-20 tokenidir. Toplam 130 milyon DFT likiditesine sahip olan Coin , CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere göre, toplamda 2,1 milyar token arzı bulunuyor. DigiFinex, varlık güvenliği ve servis doğruluğunu garanti eden, endüstri lideri bir teknoloji mimarisi tarafından desteklenen güvenli ve kullanışlı bir yatırım kanalı olduğunu savunuyor.

Bu yazı yazıldığı sırada, DigiFinex’in CoinMarketCap’e göre 24 saatlik işlem hacmi 500 milyon doların üzerinde ve 18. en aktif küresel kripto para borsası arasında yer alıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”457″]

Kripto Paraların Güvenli ve Sezgisel Yönetimi

DigiFinex borsasının merkezinde üç ana teknoloji bulunuyor: ölçeklenebilir bir HDM cüzdanı, akıllı sözleşme hizmeti çözümleri ve kullanıcıların işlemleri için gerçek zamanlı kayıt. Platformda mevcut olan HDM cüzdan teknolojisi sayesinde, kullanıcılar tek bir soğuk cüzdan seçebilir veya çok imzalı bir toplama adresi oluşturmak için çok katmanlı bir sıcak cüzdanla gidebilirler. Bu özellik sadece cüzdan güvenlik performansını karşılamaz, aynı zamanda bir kullanıcının adresine ve cüzdanına ilişkin ek gereksinimleri de karşılar.

Platform, gerçek zamanlı muhasebe ve işlem işleme için bir mekanizma sağladığını iddia ediyor. Bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilen bir işlemin tamamlanmasının ardından, veriler gerçek zamanlı olarak elde edilecektir. Tüm hesapların güvenilirliğini ve doğruluğunu sağlamak için, sistem önbellek ve yedeklemeler için sürekli güncellemeler yapmakta.

DigiFinex işlem ücreti yapısı satıcılar ve alıcılar için yüzde 0,25 olan diğer borsa ortalamalarından biraz daha düşüktür (yüzde 0,20) oranında… VIP kullanıcı için ücretler yüzde 0,03 oranlarına kadar düşebilmektedir. Bir VIP kullanıcısının 30 günlük işlem hacmine bakılarak bu ücret belirlenir. Mevcut hizmetler açısından, DigiFinex ayrıca OTC ticaretinin yanı sıra DFT belirteçlerini kilitleyerek ve belirtilen işlem miktarlarını tamamlayarak elde edilebilecek işlem ödülleri de sunmaktadır. DFT sayısı arttıkça, ödül de artar.

100’ün üzerinde dijital varlık alım satım çiftini destekleyenlerin en ünlüsü BTC/USDT, ETH/USDT,  LTC/USDT ve diğerleridir. DigiFinex, Baidu, Tencent, Xunlei ve Hewlett-Packard gibi tanınmış teknoloji şirketlerinin birinci sınıf teknik ve finansal ekipleri tarafından yönetiliyor; bunların tamamı ağ ürünleri işlemleri, BT ve blok zinciri teknolojisi konularında engin deneyime sahip.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ