• BITCOIN/TL
  2160957,447
  % 0,36
 • ETHEREUM/TL
  116235
  % 3,90
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 4,68
 • BITCOIN CASH/TL
  14048.08,186
  % 3,21
 • LITECOIN/TL
  2589.51
  % 2,41
 • BNB/TL
  19811.44
  % 1,49
 • EOS/TL
  21.61
  % 2,83
 • TETHER/TL
  32.72
  % -0,16

Shiba Inu fiyat analizi: Yükseliş Devam Edecek Mi?

Shiba Inu fiyat analizi: Yükseliş Devam Edecek Mi?

Shiba Inu fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 57 olduğunu ve SHIB/USD’nin üst tarafsız bölgede düşmesine neden olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte, RSI skoru, istikrarlı bir piyasa ve baskın satın alma faaliyetini gösteren bir yükseliş eğilimi izliyor.

1 günlük grafiğe göre Shiba Inu fiyat analizi: Piyasa oynaklığı artıyor

Shiba Inu fiyat analizi, yükseliş piyasasını ortaya çıkardı. Ayrıca, piyasanın oynaklığı bir açılış eğilimi izliyor gibi görünüyor, bu da Shiba Inu’nun fiyatını oynaklık dalgalanmalarına karşı daha savunmasız hale getiriyor. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0.00002826$’da bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek görevi gören 0,0002148 ABD dolarıdır.

SHIB/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisini geçerek yükseliş hareketini işaret ediyor gibi görünüyor. Öte yandan, fiyatın artan bir aktivite izlediği ve büyüyen bir pazarın işaretleri gösterdiği görülüyor. Sonuç olarak, fiyat dirence doğru hareket ediyor gibi görünüyor ve onu kırma potansiyeline sahip.

Shiba Inu fiyat analizi, istikrarlı bir kripto para birimini belirten Göreceli Güç Endeksi (RSI) 60 puanını ortaya koyuyor. Ayrıca, RSI üst nötr bölgeye düşüyor. Bu nedenle, doğrusal bir yaklaşımı takip etmek, artan bir pazara işaret eder ve satış faaliyetine eşit olan satın alma faaliyetini temsil ederek RSI puanının artmasına neden olur.

Shiba Inu Fiyat Analizi Sonuç

Shiba Inu fiyat analizi, tutarlı dinamikler gösteren yükseliş hareketini izleyen piyasayı ortaya koyuyor. Sonuç olarak, piyasa, yükseliş eğiliminin korunması için büyük bir alan sunuyor. Sonuç olarak, boğalar, Shiba Inu kripto para birimi için oldukça faydalı olabilecek uzun vadeli bir rejimi kaldırabilir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Tavsiyesi Değildir. Piyasaya genel anlamda bir bakış açısı sunması amacıyla hazırlanmış, kişisel düşünce ve yorumlardır. Kripto paralar yüksek spekülasyon riski olan varlıklardır. 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ