• BITCOIN
  581283,494
  % -4,07
 • ETHEREUM
  39747
  % -2,28
 • RIPPLE
  10.63
  % 0,66
 • BITCOIN CASH
  5834.85,708
  % -1,95
 • LITECOIN
  1937.34
  % 3,10
 • BINANCE COIN
  4592.17
  % -1,69
 • EOS
  45.27
  % -2,68
 • TETHER
  9.56
  % -0,62

Sanal Para Borsası Binance, Cred ile Ortaklığını İlan Etti

Sanal Para Borsası Binance, Cred ile Ortaklığını İlan Etti

Sanal para borsası olan Binance, merkezi bulunmayan kripto borç verme alanı Cred’in ortaklığı resmilik kazandı. Bundan sonra işlemlerin artık çok daha hızlı ve sorunsuz olması bekleniyor.

Cointelegraph kaynaklı haber doğrultusunda sanal para borsası Binance hizmetlerini, Binance ekosistemine getirebilmek için merkezi bulunmayan sanal para borç verme alanı Cred’le ortaklık anlaşması yaptı. Gerçekleştirilen anlaşmanın bir aşaması olarak da Cred, ERC-20 LBA jetonlarının bir bölümünü Binance’nin ana ağları arasında yer alan Binance Chain’e geçirmeye hazırlanıyor. Merkezi bulunmayan bu finansal sistem için resmi olarak borç verme ya da borçlanma alanı olarak işlemeye başlayacak.

Binance’nin Büyüme Sorumlusu olan Ted Lin, kullanıcılarının işlem ve etkileşimlerinin hızının verimli ve bir o kadar da zahmetsiz şekilde olacağını dile getirdi.

Big Four da Cred ile Ortak Olmuştu

Firmanın LBA token sahipleri, varlıklarını sabit zaman için taahhüt edecekleri, token’le alakalı olmaları durumunda çok daha iyi faiz oranları alabilmelerinin mümkün olduğu belirtiliyor. Sanal para, lisanslı borç veren ve Cred; FBG Capital, Binance Labs, Blocktower, Arrington XRP endüstri liderler tarafından da destek görüyor.

Geçen Ekim ayında, Big Four denetim şirketi tarafından PricewaterhouseCoopers, Dolar destekli tahvillerin piyasaya çıkarılmasında teknoloji uzmanlığı sağlayabilmek adına Cred’le ortaklığa gitmişti. Uzman hizmetler şirketi ardından bu yeni ortaklığın, yatırımcıları için daha fazla güven sağlayarak, Dolar tabanlı sanal para piyasasını güçlendirmeyi planladıklarını dile getirdi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.