• BITCOIN/TL
  2132411,343
  % 1,01
 • ETHEREUM/TL
  115512
  % 0,82
 • RIPPLE/TL
  16.24
  % 1,59
 • BITCOIN CASH/TL
  12746.15,217
  % 0,95
 • LITECOIN/TL
  2439.04
  % 1,70
 • BNB/TL
  19564.02
  % 1,37
 • EOS/TL
  18.86
  % 2,83
 • TETHER/TL
  32.84
  % 0,95

Samsung, Galaxy Akıllı Telefonlarda Donanım Cüzdan Desteği Ekliyor

Samsung, Galaxy Akıllı Telefonlarda Donanım Cüzdan Desteği Ekliyor

Galaxy model telefon sahipleri, donanım cüzdanlarını akıllı telefonlarına bağlayabilecek ve popüler serideki çoğu cihazla birlikte gelen yerleşik cüzdana para aktarabilecekler. Samsung, bunun kullanıcıların kripto para birimine erişmesini ve işlem yapmasını kolaylaştırdığını söylüyor.

Güncelleme, Galaxy Kullanıcılarının Kripto Cüzdanlarını Soğuk Depolama Cihazlarına Bağlamasına İzin Veriyor

Samsung, ilk olarak iki yıl önce Galaxy S10 serisi ile tanıtılan kripto para cüzdanının kullanımını artıracak bir güncelleme yayınladı. Uygulama artık Ledger Nano S ve Ledger Nano X gibi seçili donanım cüzdanlarına bağlanabilir. Yeni işlevsellik, kripto fonlarının soğuk depodan mobil uygulamaya aktarılmasını kolaylaştırıyor. Samsung, bir basın açıklamasında şunları vurguladı:

Güncelleme, blockchain kullanıcılarının belirli soğuk donanım cüzdanlarında depolanan sanal varlıkları Samsung Blockchain Cüzdan’a aktararak işlemlere erişmesini ve işlemlerini kolaylaştırıyor.

Android OS 9.0 veya üzerini çalıştıran Galaxy cihazları yeni özelliği destekleyecektir, ancak kullanılabilirlik modele bağlı olarak değişebilir. Üçüncü taraf donanım cüzdanları için destek, pazara göre de değişiklik gösterir; Samsung, Ledger Nano X’in Bluetooth özelliklerinin Samsung cüzdanına bağlandığında sınırlı olabileceğini belirtti.

Internet Computer (ICP) Coin İlk Günden 45 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

CoinMarketCap.com verilerine göre, 10 Mayıs'ta piyasaya sürülen Internet Computer (ICP) adı verilen bir dijital para, yaklaşık 45 milyar dolarlık piyasa değeri ile halihazırda dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri. New York'tan Bloomberg haber ajansının bildirdiğine göre, şirket sıralamasında şuanda 9.sırada yer alıyor. Coin ve ilgili dijital defterin, yazılım geliştiricileri veya içerik oluşturucuları olan herkese, Amazon.com veya Facebook

İlgili İçerik

Güney Koreli teknoloji devi 2019 yılında, kripto meraklılarının dijital varlıklarını saklayıp yönetebilecekleri Galaxy S10 akıllı telefonlarına güvenli bir platformun entegrasyonunu duyurdu. Kripto para birimi işlemlerini yetkilendirmek için kullanılan özel anahtarlar şifrelenir ve ana işletim sisteminden ve diğer tüm uygulamalardan izole edilmiş bir alanda saklanır. Samsung Blockchain Keystore’daki verilere yalnızca PIN veya parmak iziyle doğrulandıktan sonra erişilebilir ve Samsung’un Knox güvenlik yazılımı tarafından korunur.

Anahtar deposu Ayarlar – Biyometri ve Güvenlik altında bulunabilir. Bir kez kurduğunuzda, yeni bir kripto cüzdanı oluşturmaya veya mevcut bir kripto cüzdanı bağlamaya davet edileceksiniz. Samsung Blockchain Cüzdanı, bitcoin ( BTC ), ethereum ( ETH ), ERC tokenleri , tron ​​( TRX ) ve TRC tokenleri dahil olmak üzere bir dizi kripto para birimini destekler. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların dijital varlıkların, Samsung ayrıntılarının değişimini doğrulamak için blockchain teknolojisini kullanarak merkezi olmayan uygulamaları (dapps) keşfetmelerine olanak tanır.

 

 

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ