• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Samsung Coin Tartışmaları Sürüyor

Samsung Coin Tartışmaları Sürüyor

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Samsung içerisinde son dönemde ortaya çıkan Samsung Coin tartışmaları devam ediyor.

Güney Kore merkezli dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung’un, kısa süre önce tüketicilerle buluşturduğu en son model akıllı telefonuna entegre ettiği kripto para cüzdanı ve kripto para cüzdanı üreticilerine yaptıkları geniş yatırımlar ile birlikte bu konu ile ilgili iddiaların arttığı görülüyor.  Samsung’un kripto para birimlerine ilgisi olan ilgisi son dönemde oldukça arttığı görülüyor. Bu konu ile ilgili çok sayıda söylentiye göre şirket Blockchain bölümünde Ethereum tabanlı bir ana ağ kurmak ile ilgili hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu da birçok kişinin kripto para biriminin oluşturulması ile ilgili çeşitli yorumlar yapmasına ve çeşitli iddiaları gündeme getirmesine yol açıyor.

Birkaç gün önce Londra’daki Blockchain Expo’da bu iddialar ile ilgili bir açıklama yapan Samsung SDS, iş geliştirme ve fintech başkanı Moritz von Widekind, yeni token iddiaları ile ilgili yoğun bir soru yağmuruna tutulduğu görüldü. Sorularda şirkette bir süredir Samsung Coin ilgili bir yoğun tartışmaların yaşandığı ile ilgili sorunlar yoğunluktaydı. Elde edilen veriler ışığında Samsung Coin kullanımları ve tasarımı hala tam netlik kazanmasa da ana amacın müşteri sadakatini sağlamaya yönelik olacağı ön görülüyor.

Çalışmalar Devam Ediyor

Samsung Coin ile ilgili kapsamlı çalışmaların halen şirkette çok sayıda bölüm tarafından devam ettiği ifade ediliyor. Aynı zamanda madeni para yaratmanın kesinlik kazanması durumunda, Güney Kore’de bulunan elektronik bölümünü altında bir yapıya sahip olacağı ifade ediliyor. Von Widekind Decrypt’e tarafından sunulan açıklamada “Samsung büyük bir organizasyon ve organizasyon içindeki herkes bir dereceye kadar blockchain ile çalışıyor ” ifadelerini kullandı. Konunun ayrıntılarının 2019 yılının ikinci ayrısında netlik kazanması bekleniyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ