• BITCOIN/TL
  722710,655
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  43900
  % 0,86
 • RIPPLE/TL
  13.68
  % 0,06
 • BITCOIN CASH/TL
  6385.54,648
  % 8,02
 • LITECOIN/TL
  1743.09
  % -0,05
 • BNB/TL
  5802.81
  % 0,01
 • EOS/TL
  15.41
  % 0,08
 • TETHER/TL
  27.32
  % -0,01

Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Kripto para piyasasının canlanmasının ortasında Ripple XRP’nin fiyatı haftada yüzde 35’in üzerinde yükseldiği için XRP yatırımcıları oldukça sevinçli. XRP şu anda kripto para piyasasındaki en büyük 6. coin konumunda.

Bunu yaparken XRP, Cardano (ADA) ve diğer “Ethereum katili” Solana’yı (SOL) ters çevirdi. ADA’nın fiyatı gün içinde %0.52 mütevazı bir artış gösterirken, SOL %2.89 düştü. XRP’nin piyasa değeri, ADA için 39,7 milyar dolar ve SOL için 35,6 milyar dolar ile karşılaştırıldığında, şu anda yaklaşık 41 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

İzleme kaynağı Santiment tarafından sağlanan verilere göre, XRP’nin son fiyat artışı, günlük aktif adreslerindeki güçlü büyümenin ardından geliyor. Coin ayrıca, kripto piyasası genelindeki en son kargaşaya ve Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki uzun süredir devam eden mahkeme salonu dramasına rağmen, yılın başından bu yana %6’dan fazla kazandı.

SEC – Ripple Davası Bir Karara Doğru mu Gidiyor?

SEC , Ripple’ı ve iki üst düzey yöneticiyi, 2013 ve 2020 arasındaki dönemde XRP’de 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı bir teklif yürütmekle suçladı . Davadaki uzman keşfi son tarihi, her iki SEC’in talebi üzerine yakın zamanda 28 Şubat’a uzatıldı. ve Dalgalanma. Erteleme, her iki tarafın da daha fazla ifade vermesine izin vermeyi amaçlıyor.

Son zamanlarda mahkeme, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve Yönetim Kurulu Başkanı Chris Larsen’in e-postalarının yanı sıra ifade bildirimi de dahil olmak üzere davadaki üç belgenin açılmasına karar verdi.

Ayrıca, Sulh Hakimi Analisa Torres, Ripple’ın “Adil Bildirim” savunmasını açıklamasına izin verdi. Farkında olmayanlar için, bu savunma Ripple’ın avukatları tarafından ileri sürüldü ve düzenleyici kurumun dava açmadan önce ödeme şirketini herhangi bir federal menkul kıymet yasasını ihlal etmesi konusunda uyarmadığını savunuyor.

Davayı yakından takip eden hukuk firması Hogan & Hogan’ın ortağı Jeremy Hogan, tweet’te yargıcın son kararının “iyi çünkü davanın “şeylerin” olacağı ikinci aşamaya geçiyoruz” dedi.

Bu nedenle, bugün ADA ve SOL’u çevirdikten sonra XRP düşüşte. İşlerin nerede duracağını görmek için yarın tekrar ayarlayın.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ