• BITCOIN/TL
  2164314,599
  % -0,26
 • ETHEREUM/TL
  116349
  % 1,45
 • RIPPLE/TL
  15.99
  % 2,54
 • BITCOIN CASH/TL
  14009.86,118
  % 0,46
 • LITECOIN/TL
  2582.71
  % 1,33
 • BNB/TL
  19782.74
  % -0,17
 • EOS/TL
  21.55
  % 0,92
 • TETHER/TL
  32.72
  % -0,13

Ripple, Kurumsal Yatırımcıyı Çekmeye Çalışıyor

Ripple, Kurumsal Yatırımcıyı Çekmeye Çalışıyor

Ripple tarafından yapılan son hamle ile kurumsal yatırımcıları kendisine çekebilmek için bazı adımlar attığı ortaya çıktı. Bu anlamda Ripple son zamanlarda oldukça gündemi meşgul ediyor diyebiliriz.

Son günlerin en popüler kripto parası Ripple oldu. Daha önceleri kaybetmiş olduğu popülerliğini tekrardan sağlayabilmek adına çaba harcıyor. Bu anlamda Ripple, birden çok kişi ile ortaklık oluşturdu. Mevcut ürünlerini daha fazla çeşitlendirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Gmail ile Microsoft Outlook’la gerçekleştirdiği anlaşmaların sonucunda bu platformlar üzerinden XRP, mikro ödeme kanallarının da açılmasını sağladı. Diğer taraftan Ripple, Wietse Wind’in XRLP şirketi diğer taraftan da XRP’nin kullanımını çoğaltmak için gerekli olan tüm çabayı harcıyor.

Zürih’te Ripple Ofis Kurdu

Geçtiğimiz günlerde Ripple, İsviçre’nin Zürih şehrinde yeni bir ofis açarak hedeflerinin kurumsal yatırımlar için XRP satmak olduğunu açıkladı. Ripple’ın ofisinin Zürih’te açılmasının en büyük nedenlerinden biri de şehrin var olan stratejik konumudur. Çünkü Zürih, Avrupa’da en çok bankanın yer aldığı şehir olarak dikkat çekiyor. Yaşanan bu durumlar karşısında en fazla mutluluk duyan da kendilerini Ripple ordusu olarak tanımlayan severlerdir. Hatta bir Ripple sever şu açıklamalarda bulundu;

‘’Bu bir Devrimin Başlangıcıdır’’ dedi. Geçen ay bir konferansta konuşan Ripple CEO’su Blockchain teknolojisi hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Bu sunumdan sonra Garlinghouse büyük iltifatlar almıştı.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ