• BITCOIN/TL
  2091788,309
  % 0,90
 • ETHEREUM/TL
  101779
  % 3,21
 • RIPPLE/TL
  16.05
  % 2,51
 • BITCOIN CASH/TL
  16698,702
  % 6,60
 • LITECOIN/TL
  2550.55
  % 1,35
 • BNB/TL
  18241.28
  % 2,80
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.47
  % 0,34

Ripple Dünya Çapında Genişleyici Adımlar Atıyor

Ripple Dünya Çapında Genişleyici Adımlar Atıyor

Şirketin ürün müdürü Craig DeWitt’e göre Ripple, ABD’den Meksika’ya havale koridorundaki başarısını dünyanın dört bir yanındaki diğer yetki alanlarına da yaymak istiyor.

Blockchain danışmanlık firması Prysm Group’un kurucu ortağı Reed Catalado’nun ev sahipliği yaptığı yakın tarihli mangal partisi sohbetinde DeWitt, şirketin genişleme planlarını hızlandırmak istediğini söylüyor.

“Bir oyun planımız var ve bunu dünya çapında birden fazla alana yayacağız ve bunu yapabilme hızımızı artıracağız. Likiditeyi seviyorum. Likiditenin likiditeye yol açtığını düşünüyorum. Bence başarı başarıya yol açar ve bunu gördüğümüz pazarlar, bunu kopyalayıp bu ayak izimizi büyüteceğiz ve sadece Filipinler, Avrupa ve Meksika’da değil, tüm dünyada birden çok alanda insanların yaşamlarını iyileştireceğiz.. ” 

DeWitt’e göre yüksek cirosuyla tanınan Ripple, yeni alanlara doğru genişledikçe daha fazla insanı da çekmeyi hedefliyor.

“Bence Ripple gerçekten öne çıkıyor, özellikle de bugün aslında insanların hayatlarını spekülatif ticaretin dışında bir şekilde etkileyen gerçek bir fayda sağlayan bir şirket olarak Bitso ile yaptığımız çalışmalarda …

Bu size çekici geliyorsa, bize ulaşın, çünkü bu alandaki yeteneklere çok açız. Çok hızlı büyüyoruz. İnsanların bizimle bu yolculuğa katılmasına ve bunu yapmamıza yardım etmesine ihtiyacımız var. “

Ripple şu anda  web sitesinde farklı alanlarda 22 iş ilanı yayınladı. 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ