• BITCOIN
  332178,232
  % -3,46
 • ETHEREUM
  20564
  % -5,48
 • RIPPLE
  7.23
  % -2,58
 • BITCOIN CASH
  5138.52,589
  % -4,05
 • LITECOIN
  1441.12
  % -3,89
 • BINANCE COIN
  3012.92
  % -3,91
 • EOS
  42.32
  % -4,62
 • TETHER
  8.64
  % 0,97

Ripple Beklenen Atılımı Yapabilecek Mi?

Ripple Beklenen Atılımı Yapabilecek Mi?

Kripto para piyasasında yaklaşık 1 yıldır beklenen performansı sergileyemeyen bu kısır döngüden çıkıp çıkamayacağı merak ediliyor.

Ripple uzun zamandır  kendinden beklenen yükselişi bir türlü gösteremediği görülüyor. Son zamanlarda kripto para piyasasında güçlü adımlar atıp adından sıklıkla söz ettirse de bu durum bir türlü fiyat yükselişi olarak kendisi göstermiyor. Fakat şu sıralar Ripple göstergelerinde bazı belirgin işaretler bu durumun değişebileceğini ön görüyor.

Ripple’nin günlük zaman çerçeve istatistiklerine bakıldığında Ripple fiyatın yukarı doğru güçlü bir hamleye hazırlandığına dair oldukça kuvvetli ve gerçekçi emareler yer alıyor.  50 günlük hareketli ortalamanın istatistikî verileri 200 günlük hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıktığı görülüyor. Bu istatistikî veriler ışığında Ripple için golden cross gerçekleşme durumunun oldukça kuvvetli olduğu ifade ediliyor. Son döneme kadar böyle bir ihtimalden söz etmek oldukça düşük bir ihtimal olarak görülüyordu. Fakat şuanda yaşanan BTC/USD paritesi yatay seyretmeye devam ederse, altcoinlerde önemli bir ralliden söz etmek olası görülüyor.

Ripple İçin Tahminler Zorlaşıyor

Kripto para uzmanları için Ripple konusunda tahmin yapmak oldukça zor oluyor. Çünkü genel itibari ile son dönemde Ripple diğer kripto paralara göre farklı bir eğilim sergiliyor. Özellikle Ripple ile ilgili yaşanan olumlu gelişmelerin fiyata aynı ölçüde yansımaması uzmanların tahmin yapmasını oldukça zorlaştırıyor. Bu sebeple yatırımcılar için Ripple son dönemde riskli duruma geldiği görülüyordu.

Fakat esas itibari ile unutulmaması gereken nokta yaşanması muhtemel bir artışta en çok kar getirecek ve hızlı bir yükseliş sergileyecek kripto paralar arasında Ripple ilk sıralarda yer alıyor. Son dönemde istatistiklerde yaşanan olumlu gelişmeler kısa dönemde Ripple için kuvvetli bir artış rallisinin yaşanabileceği ifade ediliyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.