• BITCOIN/TL
  2171055,445
  % 1,01
 • ETHEREUM/TL
  104207
  % 0,02
 • RIPPLE/TL
  17.05
  % -0,04
 • BITCOIN CASH/TL
  16242.46,465
  % -2,52
 • LITECOIN/TL
  2659.77
  % -2,18
 • BNB/TL
  18761.58
  % -1,54
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.35
  % 0,13

REEF Nedir? REEF Coin Fiyat Yorumu

REEF Nedir? REEF Coin Fiyat Yorumu

Reef, zincirler arası ticaret sağlamayı amaçlayan Polkadot üzerine kurulmuş bir DeFi platformudur. Getiri motoru ve akıllı likidite toplayıcı, projenin teklifleri arasında yer alıyor.

Proje üzerinde çalışmalar 2020’nin ikinci yarısında başladı. Reef’in arkasındakiler, kripto ticareti, ödünç verme ve stake etme sürecinin şu anda parçalanmış olduğunu ve “tüm katılımcıları için acı verici bir deneyim” yarattığını savunuyorlar.

Reef, likiditeyi toplar ve otomasyon sağlar. Ayrıca, mevcut ticaret platformlarıyla ilgili dezavantajları gidermeyi amaçlamaktadır. Merkezileştirilmiş borsalar güvenlik ihlallerine yatkın olsa da, merkezi olmayan rakipler likiditeden yoksun olabilir ve genellikle kullanımı zordur.

Reef’in Kurucuları Kimdir?

Reef, Denko Mancheski tarafından kuruldu. Motivasyonu, DeFi’ye dahil olmak isteyen perakende yatırımcıların giriş önündeki teknik engelleri kaldırmak ve kullanıcının risk iştahını hesaba katan basit bir karar verme süreci sunmaktı.

Mancheski, kriptoya yeni başlayanların sipariş defterlerini kullanmayla ilgili karmaşıklıkların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak ve farklı protokollerin nasıl kolaylıkla çalıştığını öğrenmelerini sağlamak istedi.

Makedonya doğumlu Mancheski, fintech tutkusunun kendisini blockchain teknolojisiyle tanıştırdığını söyledi. Yetkili bir ekip oluşturmayı, Reef’i hayata geçirmeyle ilgili en büyük zorluk olarak nitelendirdi.

Başarılı bir girişimci olmasına yardımcı olacak kişisel özellikleri sorulduğunda, “Çok bağımlı bir kişiliğim var – kendim için belirlediğim hayali hedefe ulaşana kadar bir şeyler yapmaktan vazgeçemiyorum” diye ekledi.

Mancheski daha önce “blockchain inovasyonu için teknoloji kuluçka makinesi” olarak hizmet veren küresel bir kripto topluluğu olan Adel için baş teknoloji sorumlusu olarak çalıştı. Ayrıca, reklamsız bir sosyal video platformu olan Viewly’nin CTO’su olarak atandı.

REEF’i Benzersiz Kılan Nedir?

Reef, yeni gelenlere ve en iyi yatırım stratejilerine ayak uydurmakta zorlanan mevcut DeFi kullanıcılarına yöneliktir. Şirket ayrıca , bazılarının DeFi protokollerini “kullanılamaz” hale getirdiğini iddia eden Ethereum blok zincirinde görülen yüksek gaz ücretlerinin üstesinden gelmek istiyor .

Reef’in benzersiz özellikleri söz konusu olduğunda, herhangi bir DeFi protokolünün işletim sistemine nasıl entegre edilebileceği ile bağlantılıdır. Kullanıcılar tek bir tıklamayla seçtikleri pozisyonlara girip çıkabilir ve likidite havuzu jetonlarının yönetimiyle ilgili bazı zorlukları ortadan kaldırır.

Polkadot üzerine inşa edilmiş olması nedeniyle Reef, Avalanche, Moonbeam ve Plasma’nın yanı sıra Ethereum ve Binance Akıllı Zincirinde DeFi protokollerini destekleyebilir. Sonuç olarak, Reef kullanıcıları, birden fazla hesap ve takip edilmesi zor olabilecek sayısız kullanıcı adı ve şifre gerektirmeden daha fazla sayıda platforma erişebilir.

REEF Coin Fiyatı 10x Yapabilir! Reef Fiyat Analizi

Binance Smart Chain ağında yer alan ve CMC de 160 bin kişinin takibinde olan REEF Coin henüz boğa yaşamamış ve yüksek getiri potansiyeline sahip bir kripto para birimi. Reef 2020 Aralık ayı sonunda borsada işleme başlamış ve Mart -Mayıs aylarında maksimum 0,053 dolar seviyesini görerek diğer altcoinlere göre düşük getiri sağlamış, tam anlamıyla bir boğa yaşamamıştır. Bir çok kişinin takibinde olan Reef coin olası altcoin boğasında büyük ralli yapma

İlgili İçerik

REEF Fiyat Yorumu

Bu yazı sırasında (28.10.2021) reef fiyatı 0.02979 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Toplam piyasa değeri 439,967,953 dolar ve maksimum coin sayısının %74’ü piyasada işlem görüyor. Bu REEF fiyatının geleceği açısından oldukça olumlu bir durum. Çünkü toplam coin arzı fazla olan projelerde sürekli piyasaya coin sürerek fiyatın yükselmesi zorlaştırılıyor. Reef coin’de ise zaten %74 piyasada işlem görüyor. Kalan coinleri bile piyasaya sürseler fiyat çok fazla etkilenmeyecektir.

Ayrıca buradaki REEF Fiyat Analizi yazımızı okuyabilirsiniz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ