• BITCOIN/TL
  1140556,626
  % 1,70
 • ETHEREUM/TL
  62567
  % 3,64
 • RIPPLE/TL
  17.94
  % 1,31
 • BITCOIN CASH/TL
  6577.85,284
  % 0,94
 • LITECOIN/TL
  2093.72
  % 1,20
 • BNB/TL
  6620.65
  % 0,24
 • EOS/TL
  20.24
  % 1,60
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,05

Popüler Analistçi Açıkladı: Bitcoin İnsan, Altın Tanrı’nın Ürünü

Popüler Analistçi Açıkladı: Bitcoin İnsan, Altın Tanrı’nın Ürünü

Gerek Bitcoin gerekse altın kendi gündemlerini yaratmayı başarıyor. Gabelli Gold Funds analistlerinden olan Chris Mancini, bu 2 varlığın karşılaştırıldığı zaman birbirinden farklı yerde olduklarını açıkladı. Popüler analistçi, bu her 2 varlığında hem beşerî hem de ilahi yönlerine değindi.

Altın ile Bitcoin arasındaki ilişki hakkında ortaya çok fazla iddia atıldı. Bu anlamda birçok görüş her iki varlığın da hem lehine hem de aleyhine yapıldı. New York’ta yapılan 121 Madencilik Yatırım konferansında bir araya gelerek konuşma fırsatı yakalayan Kitco News ile Gabelli Gold Funds’un analistlerinden Chris Mancini’yi ağırlıyoruz. Chris Mancini yaptığı açıklamalarında altının Bitcoin’den daha fazla değerli bir varlık olduğunu dile getirdi. Bunun en büyük sebebi ise; yalnızca ilahi kökenlerinden kaynaklanması olarak vurguladı.

Mancini’ye göre, Bitcoin’in artık bozulmuş olduğunu ifade etti. Bitcoin bozuldu çünkü, insanın yaratmış olmasından kaynaklanıyor. Altın bozulmaz çünkü, Tanrı yarattı şeklinde açıklamalar yaptı.

Elbette ki Mancini, Bitcoin’in herhangi bir dayanağının olmadığını ve devamlı olarak eleştiri yapılan bir gruba da sahiptir.

İngiliz Girişimci Clem Clem’in Bitcoin Açıklamaları

Bitcoin’in para ile değer deposu olarak tanınıyor olduğunda kripto paranın pratik olması ve çok yönlülüğünün bulunması çok önemli bir ölçüttür dedi.

Örneğin, yurtdışında fazla para almak için onlarca sebebiniz olabilir. Ancak altın şeklinde sadece 10000 dolar alabilirsiniz ve daha fazlasını taşımanız söz konusu olamaz. Havaalanına da 20 kilo altın ile birlikte giriş yapmanız mümkün değildir dedi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ