• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoin’leri Paylaştı

Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoin’leri Paylaştı

Kripto para piyasasının önde gelen isimlerinden Michael van de Poppe Cardano ve yükseliş beklediği diğer 6 kripto para birimi hakkında paylaşımlarda bulundu.

Bitcoin ve tüm altcoinler bugün hafif kazançlar elde ettiği görülüyor. Bazı analistler de kripto para birimleri için yakın vadede bizi neler beklediği konusundaki tahminlerini takipçileriyle paylaşıyor. Kripto piyasasının önde gelen analistlerinden Michaël van de Poppe da Cardano (ADA) ve diğer bazı altcoinler için tahminlerini paylaştı.

Cardano Güçlü Duruyor

Poppe açıklamasında, Cardano’nun piyasanın düşme sırasında diğer kripto paralara göre güçlü durduğunu ifade etti. Poppe’a göre Cardano’nun asıl hedefi 5 dolar seviyelerinde fakat bu hedef öncesinde ADA’nın 3,35 dolarlık önemli direnç seviyesini aşması gerek.

Analist, Cardano’da 1,80 dolarlık direnç seviyesi geçildikten sonra ilk güçlü direncin 3,35 dolar seviyelerinde olacağını ifade etti. Ayrıca analist, ADA’nın Bitcoin karşısında da güç topladığını ve piyasada sanıldığı gibi her şeyin kötüye gitmediğinin altını çiziyor.

Analiste Göre Yükselişe Geçme Potansiyeli Yüksek Diğer Altcoinler

Van de Poppe’a göre bu piyasada güçlü grafiğe sahip diğer kripto paralar Swipe (SXP), Avalanche (AVAX) ve Cosmos (ATOM), ONE, LINK, Reserve Rights (RSR)

Analiste göre, SXP’nin Bitcoin karşısında 100 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkması halinde yukarı yönlü bir kırılma olabileceğini düşünüyor. Ayrıca, SXP’nin direncini kırması halinde yukarı yönlü bir hamlenin de tetikleneceğini ifade etti.

Litecoin Fiyat Tahmini: Düşüş Devam Edecek Mi?

Litecoin'in piyasa değeri dünden beri %10.22 oranında düştü. Son 18 günde LTC 400 dolardan 200 doların altına kadar geriledi. LTC ayrıca, son 7 günde 172 ila 198 Dolar arasında bir fiyat aralığı arasında gezinmeye devam ediyor. Boğalar, Aralık 2017'de en son dokundukları 420 dolar'dan hala %58.85 gerisinde. 413 dolar ile 7 dolar farkla Mayıs ayında yeni ATH'yi kaçırmıştı. 1 saatlik grafikte alçalan bir üçgen oluştu ve şu anki

İlgili İçerik

Diğer yandan Analist Poppe’a göre Bitcoin karşısında güç toplayan diğer kripto para birimi ise AVAX . AVAX’ın AVAX/BTC işlem çiftinde 0,00061 dolarlık seviyeyi geçmesi ile yeni bir ralli başlayabilir.

Bunun yanı sıra Cosmos da analistin izlemede olduğu diğer bir kripto para. Poppe, ATOM/BTC çiftinde şu anda 0,0004 civarında olan 200 günlük hareketli ortalamayı kırması halinde yeni yüksekleri görebileceğini söyledi.

Poppe merkezi olmayan uygulama (DApps) platformu Harmony‘nin yerel token’ı olan ONE’ın, ONE/BTC işlem çiftinde kritik seviye olan 200 satoshi seviyesini kaybetmemesi halinde yeni zirveler için ralli şansı olduğunu söylüyor.

Ayrıca analiste göre LINK/BTC işlem çifti şu anda kritik hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor ve bu iyi bir işaret. Eğer bu seviyeler kaybedilmezse Chainlink %42 gibi gözle görülür bir artış yaşayabilir.

Son olarak Van de Poppe stablecoin platformu Reserve Rights‘ın kripto para birimi RSR’a değiniyor. Analiste göre, RSR/BTC bir sonraki büyük direnç alanını test ettikten sonra 0.00000088’den 0.0000015’e %70’lik bir ralli izleyebilir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ