• BITCOIN
  557431,687
  % -6,29
 • ETHEREUM
  38005
  % -4,84
 • RIPPLE
  9.67
  % -8,48
 • BITCOIN CASH
  5303.52,360
  % -10,05
 • LITECOIN
  1751.39
  % -5,13
 • BINANCE COIN
  4309.58
  % -6,56
 • EOS
  40.2
  % -12,71
 • TETHER
  9.5
  % 0,15

Paris Hilton Müzayedesinde ETH İle Satış Yaptı

Paris Hilton Müzayedesinde ETH İle Satış Yaptı

Paris Hilton ve Ashton Kutcher, hayır kurumları için binlerce dolar değerinde ETH toplamak için Ethereum tabanlı bir platformda kendi ürettikleri resimleri açık artırmaya çıkardı.

Hilton Otel zincirinin bir iş kadını, model, şarkıcı ve varisi olan Paris Hilton, 40 ETH için Ethereum tabanlı bir platformda kedisinin bir resmini değiştirilemez bir token olarak bir müzayedede başarıyla sattı.

Ashton Kutcher’de kendi fotoğrafını müzayedede satmak için aynı platformu kullanacak.

Hilton’un Eseri 40 ETH’ye Satıldı

Ethereum blok zincirine dayanan Cryptograph, ünlü kişilerin kişisel dijital sanat eserlerini (kriptografları), ETH ağında depolanan benzersiz fungible tokenler (NFT’ler) olarak açık artırmaya çıkarmasını sağlar. Gelirlerin bir kısmı daha sonra çeşitli yardım kuruluşlarına dağıtılır.

En son başarılı müzayedelerden biri, kedisinin bir resmini çizdiği ve kampanyayı Twitter’da duyurduğu Paris Hilton’la ilgiliydi.

“Paris’in Kriptografı, Munchkin adlı kedilerinden birinin elle çizilmiş portresi. Bu, Paris’in ilk NFT’si ve bu yüzden bir Kitty’nin portresi olması, NFT’lerin ve Crypto Kitties’in nasıl eşanlamlı olduğu göz önüne alındığında, oldukça uygun olduğunu söyleyebilir. Cryptograph, savunmasızları beslemek ve barındırmakla ilgili üç farklı hayır kurumunu destekliyor. “

Hilton’un eylemi üç gün boyunca yayındaydı ve dört teklif aldı. Kazanan 40 ETH (değeri 16.000 $ ‘ın üzerinde) teklif etti. İlginç bir şekilde, Adirolls kullanıcı adına sahip aynı kişi daha önce Roger Ver’den 7 ETH için ve Ethereum Vakfı araştırmacısı Vlad Zamfir’den 25 ETH için sanat eserleri satın almıştı.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.