• BITCOIN/TL
  2080954,373
  % -3,65
 • ETHEREUM/TL
  99709
  % -4,28
 • RIPPLE/TL
  15.87
  % -6,24
 • BITCOIN CASH/TL
  15855.09,423
  % -2,40
 • LITECOIN/TL
  2539.24
  % -3,88
 • BNB/TL
  17855.96
  % -5,14
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.35
  % -0,20

PancakeSwap, Sabit Vadeli Staking’i Duyurdu

PancakeSwap, Sabit Vadeli Staking’i Duyurdu

PancakeSwap, kullanıcılara en son teklifini sabit vadeli stake şeklinde duyurdu. Medium’da yapılan son duyuru , sabit vadeli havuzun gelişinin yakın olduğunu ve CAKE aracılığıyla yatırımları olan kullanıcılara yüksek miktarda esneklik ve kolaylık sunduğunu gösteriyor. Kullanıcılar, bu yeni özellikten daha yüksek teşvikler ve uzun bir süre boyunca getiri tutarları aracılığıyla yararlanabilir.

Medium makalesi, Cake Syrup Pool’un sabit süreli stake ile ilgilenen Şefler için heyecan verici bir gelişme olduğunu belirtti. Bu harika yeni havuzun lansmanı, güvenlik denetimlerinin tamamlanmasından sonra başlayacak ve kullanıcıların tatlı şuruba dalmasına izin verecek.

PancakeSwap alanı, CAKE belirteçlerini geliştirmenin daha fazla $CAKE yakmada çok önemli bir rol oynadığını ve PancakeSwap’ın tedarik dolaşımını iyileştirmesine yardımcı olduğunu vurgular.

Sabit Vadeli ve Esnek

Ekip, bir Kek Şurubu Havuzunun varlığının, sabit süreli staking ve esnek staking’in ücretsiz bir karışımı için yeterli olacağını belirtti. Nisan 2021’de piyasaya sürülen CAKE Şurup Havuzu, müşterilere birçok basitlik ve kolaylık sunan 130 milyonun üzerinde KEK’e sahiptir.

PancakeSwap ekibinin görüşleri

Sadece krepleri kazıyın ve unutun. Stake edilen CAKE GOP blok bakiyemizin adım adım büyüdüğünü görmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaynaklar, Otomatik Kek Özelliğinin değiştirileceğini ve yerini $CAKE Şurup Havuzunun esnek stake seçeneğinin alacağını onayladı. Kullanıcılar, $CAKE’lerinin havuzdaki kilitlenme süresini iyileştirebilir, böylece lineer olarak artırılmış bir APY ile güçlendirilmiş gelişmiş esnek bahis seçeneklerine yol açabilir.

$CAKE’in daha uzun kilitleme süreleri, nihai verimi artıracaktır. Sabit vadeli bileşik kullanıcılar için otomatik stake yapılır ve ayrıca kilit süresi sona erene kadar KEK ödülleri kazanabilirler.

Ancak milyon dolarlık soru, yukarıdaki özellikler nihayet ne zaman tanıtılacak?

Ekip, en son CAKE havuzu için akıllı sözleşmelere girmek için geçici olarak bekleme döneminde olduklarını belirtiyor. Tamamlandıktan sonra, tüm CAKE ekosistemi, tanınmış üçüncü taraf endüstri onaylı kuruluşlar aracılığıyla düzenleyici bir denetim sürecinden geçecektir.

Ekip, denetimlerin çok kısa sürede başarıyla tamamlanmasını bekliyor ve geçiş süreci Nisan ortasından önce başlayacak ve ardından MasterChef V2’yi tanıtacak. 

PancakeSwap Hakkında

BNB zincirinde desteklenen merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Takas, Likidite Havuzları, Şurup Havuzları ve Takas gibi çeşitli özelliklerle bu borsalar, kullanıcılara son teknoloji protokoller sunar ve NFT koleksiyon piyangoları aracılığıyla kripto varlıklarından yararlanmalarına ve verim çiftçiliği yoluyla kazanmalarına olanak tanır. PancakeSwap, en büyük piyasa işlem hacimleri nedeniyle BSC’deki DEX platformundaki en üst düzey borsasıdır..

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ