• BITCOIN/TL
  2229427,289
  % -3,12
 • ETHEREUM/TL
  113711
  % -2,29
 • RIPPLE/TL
  20.03
  % 1,46
 • BITCOIN CASH/TL
  22163,469
  % 1,37
 • LITECOIN/TL
  3154.62
  % -4,43
 • BNB/TL
  18671.86
  % -0,85
 • EOS/TL
  35.18
  % -0,59
 • TETHER/TL
  32.25
  % 0,68

OKEx Türk Lirası İşlemleri Başlattı

OKEx Türk Lirası İşlemleri Başlattı

Malta merkezli dünyaca ünlü kripto para borsası OKEx yaptığı açıklama ile Türk Lirası ile işlemleri başlattığını resmi olarak açıkladı.

Malta merkezli, dünyanın en popüler ve güven duyulan Bitcoin ve kripto varlık  borsalarından biri olarak görülen OKEx, Euro (EUR), Türk Lirası (TRY) ve Rus Rublesi (RUB) pazarlarının C2C fiyat, token to trading platformunda hizmet sunulmaya başladığına dair resmi açıklamayı yaptı.

Dünya çapındaki dijital varlık alım satımına olan önlenemez talep doğrultusu ile OKEx küresel çapta dijital varlıkların kitlesel olarak daha çok kişiye hitap etmesini sağlamada önemli rolünü yerine getirme konusunda attığı adımlara yeni birini eklemiş oldu. Avrupa’daki yatırımcılar artık gerçek para birimleriyle dijital varlık alım satımı için ek seçenekler ile daha rahat ve güvenirli imkânlara kavuşuyorlar. Yatırımcılar OKEx’te alım satım yaparken, C2C, spot, marj ve türev gibi kapsamlı alım satım hizmetlerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde yaralanma imkanına sahip oluyorlar.

TL İle İşlem Yapmak Çok Basit

OKEx C2C platformunda şu an itibari ile Euro (EUR), Türk Lirası (TRY) ve Rus Rublesi (RUB) piyasaları yer alıyor. Kullanıcılar bundan böyle değişken borsa piyasası ve sıfır işlem ücreti ile sanal finansal varlıklar satın almak veya satmak için kendi seçtikleri borsa kurları ve ödeme yöntemleri ile sipariş verebiliyor. OKEx C2C ticaret platformu en popüler tekliflerden biri olarak kabul görüyor.

Borsa, Bitcoin, Tether, Ethereum ve Litecoin alım satımı için merkezi olmayan bir platform hizmeti sunuyor. C2C platformunda işlem yapmak için, kullanıcıların KYC seviye 1 doğrulaması ve geçerli bir yerel banka hesabı ile cep telefonu numarası dahil olmak üzere birkaç basit adımı tamamlaması yeterli oluyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ