• BITCOIN/TL
  2155760,405
  % -0,77
 • ETHEREUM/TL
  114791
  % -1,23
 • RIPPLE/TL
  16.32
  % 0,58
 • BITCOIN CASH/TL
  13480.21,194
  % -4,40
 • LITECOIN/TL
  2540.03
  % -2,60
 • BNB/TL
  19534.61
  % -1,30
 • EOS/TL
  20.43
  % -5,38
 • TETHER/TL
  32.8
  % 0,23

NEO Name Service Nedir?

NEO Name Service Nedir?

Kripto para piyasasında daha fazla kişiye ulaşılabilmesi için son dönemde NEO tarafından NEO Name servisi kullanılmaya başlamıştır.

NEO Name Service, NEO’nun Blockchain’ini daha büyük topluluklara ulaştırılması amacıyla geliştirilmiş bir servistir. Bu proje, erişim ve kullanım kolaylığı anlamında çok büyük avantaj sağlıyor.  Bu proje düzenli kullanıcılar hem de geliştiricilerin gelişimi açısından son derece değerli bir yapıya sahiptir.

NEO Name Service Tarzı

Ethereum’a tarzını andırır şekilde bir hizmet yapısı kılmak amacıyla, NEO’nun artık projeyi daha keşfedilebilir kılmak için bir Name Service hizmeti sunuyor. NEO’nun Blockchain’in kullanılabilirliğini geliştirmek için açık kaynaklı bir dağıtılmış isim çalışması olarak kabul ediliyor. Projenin doğal akıllı ekosistemini en önemli parçalarından biri olabilir.

Name Service Nasıl Çalışır?

Bu hizmet verilen okunma hızını anlamlı bir şekilde kolaylaştırmaktadır. Daha özellikli olarak, düzensiz dizelerin yerine hizmet sunar ve onu insan tarafından okunabilir verilere çevirir. Bu, proje Blockchain cüzdan adreslerini ve akıllı sözleşme sağlamalarını daha güvenli bir şekilde olmasını sağlıyor. Alan adlarının internette görülmesine benzer bir yapıda olup fakat bu özellikle NEO Blockchain projelerine yönelik bir yapıdadır.

Kullanıcılar için bu son derece pozitif bir gelişme olarak yorumlanıyor. NEO Blockchain üzerinden para göndermeyi ve talep etmenin daha kolay ve güvenilir yolunu bulunmasını sağlıyor. Geliştiriciler için, uygulamalarını çok daha ulaşılabilir duruma gelmesini sağlıyor. Bu ekosistemde yer alan mevcut dApp geliştirmesi düşünüldüğünde, NEO Name Service oldukça değerlidir.

En önemli nokta ise, NEO hız geliştirmeleri imkânı sağlıyor. Takım, Blockchain’de daha hızlı işlem yapacağını anlamına geliyor. NEO’nun ekosisteminin yerli sıfır işlem ücreti ile birleştiğinde, bu platformu yepyeni bir seviyeye ulaştığı ve kripto para piyasası için oldukça değerli olduğu anlaşılıyor.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ