• BITCOIN
  382699,411
  % 2,78
 • ETHEREUM
  13177.06
  % 5,04
 • RIPPLE
  3.54
  % 1,48
 • BITCOIN CASH
  3936.12,500
  % 3,36
 • LITECOIN
  1446.54
  % 4,74
 • BINANCE COIN
  1796.54
  % 5,19
 • EOS
  29.4
  % 4,06
 • TETHER
  7.56
  % 0,33

NEO, EcoBoost Programının İlk Etabını Başlattı

NEO, EcoBoost Programının İlk Etabını Başlattı

Tüm kripto para piyasası olumlu gelişmeler yaşarken, NEO’nun duyurusu kripto topluluğunu ve yatırımcıları heyecanlandırdı. NEO 26 üzerindeki 3 fazlı EcoBoost programının ilk aşamasını başlattığını duyurdu.

EcoBoost programının 1. etabında İş Ortağı İşe Alım olarak adlandırılıyor ve adından da anlaşılacağı gibi, resmi ‘EcoBoost İş Ortakları‘ görevlendirmeyi amaçlıyor. NEO Global Development’ın kısaltması olan NGD, programın 1. aşamasında cüzdan sağlayıcılar, medya kuruluşları, merkezi olmayan uygulama dağıtım platformlarının yanı sıra üniversiteler ve borsalar gibi büyük ölçekli kuruluşlarla uzun vadeli ortaklıklar kurmak istiyor. İşletme, alanda faaliyet gösteren önde gelen projelerden ve kurumlardan çok sayıda başvuru aldığı biliniyor.

Finansal desteğin yanı sıra, bu ortak program aracılığıyla teknik destek, piyasaya açıklık, tanıtım ve likidite uyarımı açısından katma değer elde etmeye vurgu yapıldı.

Bu ortaklıklar, NEO ekosisteminde şekillenen tüm projelere, proje aşaması boyunca çekirdek aşamasından büyüme aşamasına kadar sağlam bir destek ağı sunmaya yönelik. Öte yandan bu ortaklar tam NGD desteği alacaklar ve NEO ağına toplumu ile birlikte daha geniş bir erişim sağlayacaklar. NGD, bu uzun vadeli işbirliklerinin ekosistemin büyümesini artırmada ve nihai Akıllı Ekonomi misyonlarını gerçekleştirmede kilit rol oynayacağına inanıyor.

NEO EcoBoost sayesinde, proje geliştirme aşamasının 0-1 / 1-N’sinden itibaren projelere büyüme desteği sunulacak. Uygun ortaklarla işbirliği yaparak ekosistem verimli, zenginleştirilmiş ve iyi niyetli topluluk operasyonlarına kavuşacak.

İlk aşama işe alım olarak tanımlanıyor. İkinci aşamada, NGD’nin NEO ağı için geliştirici araçları, kamu altyapısı veya dApps gibi projelerin geliştirilmesinde yer alan ekipleri kamuya davet ettiğini göreceğiz. Üçüncü aşamada, ekosistemin projelerinin gereksinimleri, gelişimi hızlandırmak için ortaklar tarafından sunulan kaynaklarla eşleştirilecek.