• BITCOIN/TL
  738201,659
  % -0,60
 • ETHEREUM/TL
  45828
  % 0,39
 • RIPPLE/TL
  14.15
  % 1,71
 • BITCOIN CASH/TL
  6441.28,413
  % -0,72
 • LITECOIN/TL
  1796.62
  % -0,47
 • BNB/TL
  5885.36
  % -0,92
 • EOS/TL
  15.85
  % 0,34
 • TETHER/TL
  27.41
  % -0,18

Mobox (MBOX) Coin Fiyat Tahmini, MBOX Geleceği ve Yorumları 2022-2025

Mobox (MBOX) Coin Fiyat Tahmini, MBOX Geleceği ve Yorumları 2022-2025

Kripto para sektöründe son 1 yıldır adından sıkça söz ettiren Metaverse, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Geleceğin en büyük teknolojilerinden biri olan Metaverse – sanal dünyada gerçek hayatta yaptığımız herşeyi barındıracak ve bir nevi ayna dünyalar yaratılacak.

Metaverse alanında birçok projeler hayata geçiriliyor. Bunlardan en önemli ve piyasadan en büyük payı yiyende şüphesiz oyun sektörüdür. bu yazımızda da Metaverse oyun projesi olan Mobox (MBOX)’u inceleyeceğiz. Mobox fiyat tahminleri ve yorumlarına geçmeden önce Mobox Nedir ve Mobox’un tokeni olan Mbox coin fiyatı, piyasa değeri gibi başlıklara değineceğiz.

MOBOX Protokolü (MBOX) nedir?

MOBOX Protokolü, en iyi verim çiftçiliği DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem kazanmak için oynaması gerçekten ücretsiz bir oyun yaratır. Binance Akıllı Zinciri kullanan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT’lerle birlikte çalışabilirliğini gösterir.

MBOX, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir:

 1. NFT oyun platformu aracılığıyla işlemlerin işlenmesi.
 2. Platform bonusları ve teşvikler için bahis yapmak.
 3. Kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için yönetim oyları için kullanılır.

MOBOX MOMO NFT’leri:

 1. ANAHTARLAR (BEP20 Token) kullanılarak kilit açma kör kutuları aracılığıyla basıldı
 2. MBOX jetonlarını basmak için bir Akıllı Sözleşmeye dahil edildi.
 3. MOBOX NFT Marketplace’te takas edilebilir.
 4. MOBOX platformundaki tüm oyunlarda kullanılır.
 5. Nadirliğe göre sıralanmıştır.

Mbox Kurucusu Kimdir?

MOBOX’un kurucuları 2018’den beri Dapp alanında çalışmalar yürüttüğü söyleniyor. Akıllı sözleşmeler ve kodlama konusunda zengin bir deneyime sahip olan ekip, Dapp’lerinde 4 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi.

MOBOX, uluslararası bir ekiple dünya çapında topluluklar yarattı. Önceki Dapp’leri, Binance Launchpad’de sunulan ilk oyun Dapp’ıydı. Fakat Mobox websitesinde gerçek kurucu kim olduğuna dair net bir bilgi yer almıyor.

Mbox Coin Nereden Alınır?

Mbox coin Binance başta olmak üzere bir çok büyük borsada listelenmektedir. Bu borsalardan spot alım satım ve vadeli alım satım kaldıraçlı alım satım gibi seçeneklerle işlem yapmak mümkündür.

Mbox Coin alıp satabileceğiniz borsalar işlem hacmi büyüklüğüne göre aşağıda yer almaktadır:

 1. Binance
 2. Pancakeswap
 3. Pionex
 4. AAX
 5. Bitrue
 6. Digifinex
 7. Hotcoin Global
 8. Binance TR
 9. Gate.io
 10. Bitexen
 11. MEXC

ve bir kaç düşük hacimli borsada daha yer almaktadır. Tamamını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobox (MBOX) Coin Fiyat Yorumu

Mbox Coin fiyatı bu yazı yazıldığı sırada (06.04.2022) 3,25 dolar seviyelerindeydi. Mbox toplam piyasa değeri 258,949,958 dolardır. Geçtiğimiz tarihsel verilere baktığımızda Mbox fiyatının en düşük olduğu tarih 22 Haziran 2021’dir. Bu tarihte Mbox 0.48 dolar seviyesine kadar düşmüştür.  Grafikte de görüleceği üzere Mayıs sonu ile Ağustos ayı başlarına kadar fiyat en düşük seviyelerindedir.

Mbox fiyatı en yüksek seviyeyi ise 01 Aralık 2021 tarihinde yani 4 ay önce görmüştür. Bu tarihte Mbox fiyatı 15.68 doları görerek tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşmıştır.

Mbox Coin Neden Yükselmiyor?

Şuan piyasa koşullarına bakıldığında aslında Mbox fiyatının yükselmediğini söylemek doğru olmaz. Aylardır piyasadaki genel düşüş trendi her kripto parayı etkilediği gibi Mbox’u da etkilemiştir ve son 2-3 haftadır Bitcoin’in de yükselmesiyle birlikte Mbox fiyatı 1,80 dolar seviyesinden %200 ün üzerinde kazançla 4,30 dolar seviyelerine kadar yükselmiştir. Fakat şuan tekrar piyasaya gelen satış baskısı Mbox’unda 3.25 dolara gerilemesine sebep olmuştur.

Mobox (MOBOX) Coin Fiyat Tahmini 2022

Mobox (MBOX) fiyatı 2022 yılı kalanında dengeli yükselişini devam ettireceği tahmin ediliyor. Price Prediction tahminlerine göre 2022 sonlarına doğru en düşük 10,10 dolar olacağı belirtilirken en yüksek fiyatının ise 11,65 dolar olabileceği belirtilmektedir. Ortalama bakıldığında ise 10,44 dolar olması beklenmektedir.

Mobox (MOBOX) Coin Fiyat Tahmini 2023

Mobox (MBOX) fiyatı 2023 yılında da dengeli bir yükselişle devam edebileceği düşünülmektedir. Yatırımcıların fiyat sorgusuna yönelik Price Prediction ekibi yaptığı tahminlerde Mbox için minimum fiyatının 15,05 dolar olacağı yönünde ve beraberinde maksimum fiyatının ise 17,75 dolar olabileceği belirtilmiştir. Ortalama fiyatın ise 15,47 dolar olması beklenmektedir.

Mobox (MOBOX) Coin Fiyat Tahmini 2024

Mobox (MBOX) fiyatı 2024 yılında aynı yükselişin hızla devam edebileceğini belirten uzman ekip Price Prediction tahminine göre en düşük fiyatının 21,86 dolar olacağı belirtilirken en yüksek fiyatının ise 26,86 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 22,48 dolar olması beklenmektedir.

Mobox (MOBOX) Coin Fiyat Tahmini 2025

Mobox (MBOX) fiyatı 2025 yılında da düzeltmeler olsa da genel anlamda yükselişin devam edeceğini bekleyen Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 29,69 dolar olacağı belirtilmiş olup en yüksek fiyatın ise 37,40 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 30,81 dolar olması beklenmektedir.

Mbox Yükselecek Mi? Mbox Coin Ne Olur?

Bir çok kripto analisti ve uzman görüşlerine bakacak olursak Mbox coin fiyatında uzun vadede yükseliş olacağı yönünde. Fakat kripto para piyasası bildiğiniz üzere oldukça spekülatif ve oynak bir piyasa olduğu için hiçbir şeyin kesinliği yoktur. Yükseliş beklerken düşüş, düşüş beklerken devasa yükselişler yaşanabiliyor. Bu yüzden tüm yatırımcılar kendi araştırmalarını yapıp risk alabildiği ölçüde kendi kararları doğrultusunda hareket etmesi gerekiyor.


Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Tavsiyesi Değildir. Piyasaya genel anlamda bir bakış açısı sunması amacıyla hazırlanmış, kişisel düşünce ve yorumlardır. Kripto paralar yüksek spekülasyon riski olan varlıklardır. 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ