• BITCOIN
  339996,255
  % 1,74
 • ETHEREUM
  18216.47
  % 0,52
 • RIPPLE
  5.54
  % 2,19
 • BITCOIN CASH
  1749.25,151
  % 1,58
 • LITECOIN
  918.25
  % 4,41
 • BNB
  3760.31
  % 3,68
 • EOS
  15.77
  % 2,37
 • TETHER
  16.72
  % 0,21

Metaverse Projesi CEEK VR Nedir? CEEK Coin Nereden Alınır?

Metaverse Projesi CEEK VR Nedir? CEEK Coin Nereden Alınır?

Son zamanlarda herkesin dilinde olan Metaverse geleceğin interneti olacak bir teknoloji olarak adlandırılıyor. Metaverse sanal gerçeklik dünyası oluşturarak bu sanal dünyada bizzat gerçek dünyamızdaki gibi oyunlar oynayacağımız, konserlerde eğlenebileceğimiz, arsa alabileceğimiz veya farklı şeyler alıp satabileceğimiz bir ayna dünya (dijital dünya) olacak. Kısacası normal hayatta yaptığımız hemen hemen her şeyi bu sanal gerçeklik dünyasında da yapabilir hale geleceğiz.

Metaverse’nin ne olduğundan kısaca bahsettikten sonra bir Metaverse coini olan CEEK VR ‘dan bahsedelim.

CEEK VR Nedir?

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik oluşturucuları doğrudan hayranlarına bağlayan bir Metaverse projesidir. Dünyadaki üst düzey sanatçılar ile işbirliği yaparak lisanslı olarak sanal gerçeklik dünyasında kullanıcılar ile sanatçıları buluşturuyor.

CEEK şuan halihazırda bir çok sanatçıyla anlaşması bulunuyor. Bunların arasında en dikkat çeken ve dünyaca tanınan isim Lady Gaga.

CEEK VR aynı zamanda T-Mobile gibi dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle işbirliği yapıyor. CEEK, kendi Sanal gerçeklik gözlüğünü ürettirip satışa sunmaya başladı ve bunun yanı sıra 360 derece VR videolar üreten stüdyolara sahipler.

CEEK, içerik oluşturucuların tüm dünyadaki izleyicilere ulaşmak için CEEK’in patent ödüllü sanal etkinlik akış platformunu kullanarak çalışmalarından para kazanmalarını sağlayacak. CEEK, müzik sanatçıları ve yaratıcıları için yeni gelir akışlarının kilidini açarak, hayran kitlelerine doğrudan ulaşmak ve bunlardan para kazanmak için yepyeni bir yol sunuyor. CEEK belirteçleri, blok zincirinde doğrulanan gerçek zamanlı sanatçı ödemelerini sağlayarak müzik sanatçıları ve içerik oluşturucular için hızlı, verimli ve sorunsuz para kazanmayı sağlar.

CEEK sanal gerçeklik ortamları, Akıllı Sözleşmeler tarafından yönetilir ve jeton sahiplerinin CEEK adı verilen BEP20 uyumlu Jetonları kullanan esnek, jetonlaştırılmış ‘dünya içi’ etkileşimler, ödüller, oylamalar, yarışmalar, sanal ürünler ve daha fazla ‘dünya içi’ işlemler için yeteneklerine izin verir. 

Her CEEK Token sahibi, gerçek dünya ünlülerinin konserleri, ödül gösterileri, teknoloji sohbetleri, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri, VR ticareti, sınıfta öğrenim ve çok daha fazlası için sanal gerçeklik alanına katılabilecek ve sanal gerçekliğin heyecan verici dünyası gerçekle buluşacak. CEEK, Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde Akıllı Sözleşme yönetimi aracılığıyla dünya çapında bir fırsat sunuyor.

CEEK Mekanları Hazır!

CEEK şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi, hangout salonu ve daha fazlasını içeren ‘CEEK CITY’ içinde sanal gerçeklik içinde bir dizi sürükleyici VR deneyimi sunuyor. Jeton lansmanından sonra son kullanıcılar, satın alma yapmak, içerik için oy vermek, programlamayı kontrol etmek ve çok daha fazlası için CEEK Token’ı kullanabilecekler.

Metaverse İçin Lider Konumda Olma Hedefi

CEEK VR’ın önümüzdeki aylarda, uzun vadeli odak noktası, CEEK’i kesin Mobil VR Eğlence pazar lideri olarak konumlandırmaktır. Erken harekete geçme avantajı ve CEEK ekibinin Metaverse uzmanlığından ve ilişkilerinden yararlanan benzersiz bir yaklaşımları var. CEEK yönetim ekibi, Microsoft, Boeing, The Walt Disney Company, Dreamworks SKG, 20th Century Fox, NFL, Verizon ve Zynga’dan oluşan endüstri liderlerinin kanıtlanmış bir sicili ile birlikte gelir.

CEEK Nereden Alınır? CEEK Fiyatı ve Geleceği

Ceek token 2018 yılının 2.çeyreğinde piyasaya sürülmüş fakat Metaverse gündemde olmadığı için bu zamana kadar pek duyulmamış ve fiyatında yükseliş yaşanmamıştı. Aslında bakıldığında ilk Metaverse coinlerinden biridir.

Şuanda (30.10.2021) CEEK token fiyatı 0.12 dolar’dır.

Toplam piyasa değeri 85,838,881 dolar.

Toplam token arzı 1.000.000.000 adettir ve 732,545,460 adeti şuanda piyasada işlem görmektedir. Bu bağlamda bakıldığında da ilerde token fiyatının değerlenmesi açısından oldukça iyi bir arz politikası var.

CEEK token alabileceğiniz borsalar Hotbit ve Probit Global borsalarıdır.

Ayrıca PancakeSwap, ApeSwap gibi platformlardan da CEEK alabilirsiniz.

CEEK fiyatı Ekim ayı başında 0,0076 dolar seviyesindeydi. Metaverse coin’lerinde yaşanan boğa piyasasından nasibini alarak 1 ayda fiyat 0.12 dolara kadar çıkarak 15x lik bir kazanç sağladı. Sadece son 24 saatte fiyat %100’lük yükseliş yaşadı.

Metaverse coinleri arasında hala ucuz diyebileceğimiz CEEK yükselişe devam edecek gibi gözüküyor.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ