• BITCOIN/TL
  2109422,300
  % 0,05
 • ETHEREUM/TL
  115518
  % 2,75
 • RIPPLE/TL
  16.07
  % 1,52
 • BITCOIN CASH/TL
  12550.99,151
  % 0,31
 • LITECOIN/TL
  2416.3
  % 2,95
 • BNB/TL
  19530.18
  % 2,65
 • EOS/TL
  18.62
  % 4,63
 • TETHER/TL
  32.56
  % 0,10

Merakla Beklenen EOS Projesi Resmi Olarak Açıklandı

Merakla Beklenen EOS Projesi Resmi Olarak Açıklandı

EOS’un geliştirici firması olan Block.one, sosyal medya platformu Voice’u resmi olarak duyurdu. Voice, EOS blok zincirinde çalışacak olan yeni bir sosyal medya uygulaması olarak sektörde kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Şirket, yaptığı açıklama doğrultusunda Voice’in şeffaf olması açısından EOS blok zincirini tercih ettiğini ve kullanıcılarını da ürünlere çevirmeyerek ön planda olacağını dile getirdi. Block.one CEO’su Blumer, söz konusu olay ile alakalı yaptığı açıklamalarında şunları belirtti;

‘’İçerik, veri ve dikkat hepsi olağanüstü değerli şeylerdir. Ancak şimdilik ödülü kullanıcı değil bunun yerine platform alacaktır. Tüm bilgileri reklam veren kişilere açık attırma yöntemi ile satacak ve elde edilen karı alıp içerik akışları en fazla teklif sunanın saptadığı gizli ajandalar sayesinde dolması sağlanıyor. Voice ise bunun değişmesinde yardımcı oluyor’’ diye vurguladı.

EOS Blok Zinciri Halka Açık Olacak

Çok daha fazla sürüm ile güncellemeleri yapılacak olan EOS blok zincirinde görev alacak platformdaki tüm gönderiler halka açık şekilde yapılacak. Dahası bu platformun Voice isminde token’i de yer alacak. Kullanıcı kişilerin destekleriyle birlikte Voice kazanacakları, token’in kullanıcıları, içerik keşfi ile yaratımını ödüllendirebilme açısından kullanılacağı ifade ediliyor.

Ayrıca kullanıcılar, Voice token’lerini içerik görünürlüğünü yükseltebilme açısından da tercih edebilecekler. Voice, sahte hesap problemini ortadan kaldırmak için de platformda bulunan tüm hesapların gerçek kişi olup olmadığından emin olabilmek için tasarlamış olduğu çok adımlı kimlik doğrulama süreci adı altında sistem kullanacağını vurguladı.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ