• BITCOIN/TL
  768916,747
  % 3,71
 • ETHEREUM/TL
  47476
  % 3,44
 • RIPPLE/TL
  14.4
  % 1,72
 • BITCOIN CASH/TL
  6698.72,251
  % 3,07
 • LITECOIN/TL
  1866.31
  % 3,24
 • BNB/TL
  6014.84
  % 2,05
 • EOS/TL
  16.53
  % 3,48
 • TETHER/TL
  27.47
  % 0,19

Merakla beklenen “Bithumb Coin”, Bithumb Global tarafından resmen duyuruldu

Merakla beklenen “Bithumb Coin”, Bithumb Global tarafından resmen duyuruldu

Dünyanın önde gelen dijital varlık borsası Bithumb Global, yakın zamanda duyurulan Bithumb Chain’in kripto varlığı değeri olan Bithumb Coin’i, $BT kısaltmasıyla piyasaya sunduğunu duyurdu. Bu birim ile IT, güvenlik, kriptografi ve finans alanlarında birinci sınıf saygın profesyoneller tarafından kurulan Bithumb Chain dahilindeki pek çok farklı kullanım durumlarına imkan tanınmış oldu.

 

Süresiz olarak çıkarılacak ve yalnızca 300 milyon token ile sınırlı olacak olan BT’nin token dağılımının yüzde 25’i zincir geliştirme ve sürdürülebilirliğe dayanıyor ve Bithumb Chain ile BT arasındaki ilişki, akıllı bir blokzincir kentinin işleyişine benzetilebilir. Bithumb Zinciri kent bloğunu temsil ederken Bithumb Ailesi’nin çeşitli üyeleri de şehir içindeki bireysel yapıları temsil ediyor. Bithumb Coin (BT) ise şehir bloğu içindeki farklı yapılar arasındaki ara yol olarak düşünülebilir. Örneğin BT sahipleri, Bithumb Global platformunun bir topluluk düğümü olmak ve Bithumb Ailesi listeleme adaylıklarına düzenli olarak katılmak için istedikleri sayıda token kullanabilirler. Ayrıca, platform gelirinin yüzde 50’si 150 milyon jeton kalıncaya kadar BT geri alımında kullanılacak.

 

Dünyadaki en büyük 5 bitcoin borsasından biri olan Bithumb Kore’nin günlük işlem hacmi, Güney Kore’deki bitcoin piyasasının yüzde 75,7’sini, küresel bitcoin piyasasının ise yüzde 15’ini oluşturuyor. Son derece sağlam siber güvenlik sistemi ve büyük likidite ile hızla en kullanıcı dostu dijital varlık ekosistemi haline gelen Bithumb ile birlikte, BT hâlihazırda ekosisteme katılan 8 milyon Bithumb Ailesi kullanıcısı için parlak bir gelecek sunuyor.

 

Bithumb Global hakkında

Bithumb Global, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara birinci sınıf kripto para alım satım hizmeti sunan dünya çapında yaygın bir dijital varlık alım satım platformudur. Bithumb’dan türeyen ve Güney Kore’deki en popüler kripto para işlem platformlarından biri olan BG, her bir küresel kullanıcının dijital varlıklar ekosisteminde ticaret yapmasına, katılmasına veya katkıda bulunmasına imkan sağlıyor. Daha fazla bilgi için https://www.bithumb.pro adresini ziyaret edebilirsiniz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ