• BITCOIN
  582196,299
  % -3,74
 • ETHEREUM
  39920
  % -1,77
 • RIPPLE
  10.74
  % 0,80
 • BITCOIN CASH
  5864.42,420
  % -1,34
 • LITECOIN
  1936.06
  % 3,00
 • BINANCE COIN
  4608.61
  % -1,40
 • EOS
  45.44
  % -2,35
 • TETHER
  9.58
  % -0,38

McAfee’nin Bitcoin Banka Kartları Çıkarttı

McAfee’nin Bitcoin Banka Kartları Çıkarttı

Popüler siber güvenlik firmasının kurucusu ve kripto para birimiyle Bitcoin savunucusu olan John McAfee, kripto para birimi banka kartları hakkında açıklama yaptı. Buna göre bu kartlar öncelikle medya üyeleri arasında dağıtılacak. Kullanıcılar bu kartlar ile Bitcoin’leri direkt olarak akıllı cihazlarından karta aktarma işlemini yapabilecekler.

Bitcoin boğası John McAffe, kripto para birimi kartlarının hediye olduğunun altını çizdi. Ancak belirlenen ilk 20 tane kart medya üyeleri arasında paylaştırılacak. Konu hakkında sosyal medya Twitter üzerinden John McAffe şu açıklamalarda bulundu;

‘’Önümüzdeki hafta, medya üyesi olanlara 20 McAfee Bitcoin bankamatik kartı sunulacak. Ancak kartları saklamak veya iade etme gibi bir şansınız bulunuyor. Bu kartları istediğiniz yerde kullanabilirsiniz ve direkt olarak akıllı telefondan cüzdanınıza Bitcoin yükleme şansınız bulunuyor’’ dedi.

Halk İçin Kartlar Ne Zaman Hazır Olacak?

Birkaç hafta içerisinde genel halk için de kartların hazır olacağı ifade edildi. Ayrıca John McAfee’nin IRS’den kaçmaya çalıştığını da söylemek gerekir. John McAfee, önümüzdeki yıl Cumhurbaşkanlığı kampanyasını da sürgünden yürütmeyi planlıyor. Eskiden Bitcoin boğası, yarışı kazanmak gibi bir niyetinin olmadığını dile getirmişti.

John McAfee, seçim kampanyası dahilinde Bitcoin ile kripto para birimlerine dikkatleri çekebilmek açısından önemli bir fırsat yarattığının önemini vurguladı. Kripto para biriminin asıl amacı borsa problemleri ile yüzleşebilmektir. Fakat belirtilen kartım popüler olup olmayacağı şimdilik net değil.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance'ye üye olmak için tıklayın.