• BITCOIN/TL
  2273368,218
  % 1,32
 • ETHEREUM/TL
  113601
  % -0,05
 • RIPPLE/TL
  19.75
  % -0,26
 • BITCOIN CASH/TL
  19754.12,493
  % -0,82
 • LITECOIN/TL
  3149.62
  % 1,11
 • BNB/TL
  19510.75
  % -0,53
 • EOS/TL
  35.4
  % 4,38
 • TETHER/TL
  32.34
  % 0,17

Litecoin Kartı İle Alışveriş Mümkün Olacak

Litecoin Kartı İle Alışveriş Mümkün Olacak

Son günlerde kripto para caimasının gündemi Facebook’un çıkartacağı Libra olurken bu yılın en çok konuşulan kripto para birimi Litecoin oldu. 4. en büyük kripto para birimi olan Litecoin 2019 yılının en çok kazandıranlarından biri oldu.

Son 24 saat içinde LTC, 130 dolardan 139 dolara kadar yükseldi. Günlük işlem hacmi 3.9 milyar dolara yükseldiği için bu sabah Asya ticareti sırasında bu kazanımlara devam etti. Litecoin pazar değeri şu an 8.6 milyar dolar, 23 Mayısta 5,6 Milyar dolardı ve bir aydan daha kısa süre zarfında %50 den fazla değer kazanmış oldu.

Litecoin Fiyatı Hakkında Neler Söylendi

Analistler ve tüccarlar bir sonraki harekete ilişkin grafiklere bakıyor, LTC yükselişin ardından konsolide sürecinde olduğunu düşünüyorlar. En büyük kripto paralar üzerinde günlük analizler sunan ‘CryptoFibonacci’ adlı twitter kullanıcısı, geri çekilme olması durumunda temel destek alanlarını belirtti.

 

Fibonacci seviyeleri daha önce devreye girmişti ve 120 dolar ortası olan bölge, yarıya inen daha fazla birikim için bir bölge olacaktı .

Kripto para yatırımcısı ‘Crypto Rand’ twitter’dan paylaştığı bir analizinde Litecoin için 160 doları hedeflediği görülüyor.

 

Litecoin Banka Kartı İle Alışveriş Mümkün Olacak

Son bir duyuruya göre , Litecoin Vakfı özel bir Litecoin banka kartı çıkarmak için Bibox Exchange ve Ternio ile bir araya geldi. BlockCard, kullanıcıların çevrimiçi olarak veya büyük kredi kartlarının kabul edildiği herhangi bir yerdeki fiziksel mağazalarda kripto para ile harcama yapabilecek.

Ternio’nun BlockCard platformu, üç kripto para birimi olan LTC, Bibox Token (BIX) ve Ternio (TERN) destekleyecek. Litecoin vaftiz babası Charlie Lee;

“Bu, Litecoin Vakfı’nın günlük yaşamda Litecoin’i harcamak için daha fazla kullanım oluşturma misyonunu harekete geçirdiğinden dolayı bizim için heyecan verici bir ortaklık. Ternio’nun BlockCard platformunu Bibox’ün değişim motoruyla güçlendirmek, Litecoin sahiplerine LTC’lerini dünya çapındaki mağazalarda kullanmak için benzersiz erişim sağlıyor. ”

Duyuru, Bibox’un para yatırma işlemlerini yönlendirmek ve kullanıcılar için harcama yapmak için 200 + milyon dolar değerindeki kripto alım satım hacminden yararlanan fonların sorumlusu olarak görev yapacağını da ekledi. Banka kartı, diğer pazarlara sunulmadan önce ABD’de kullanılmaya başlanacak.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ