• BITCOIN/TL
  1098054,214
  % 2,34
 • ETHEREUM/TL
  59166
  % 1,32
 • RIPPLE/TL
  17.64
  % 0,78
 • BITCOIN CASH/TL
  6478.13,409
  % 1,04
 • LITECOIN/TL
  2010.22
  % 0,91
 • BNB/TL
  6611.49
  % 0,39
 • EOS/TL
  19.56
  % 0,63
 • TETHER/TL
  28.9
  % -0,11

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Rahman Korkmaz

info@coinhaberlerim.com


Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Rahman Korkmaz

info@coinhaberlerim.com


Haber Editörleri / News Editors

Murtaza Bulduklu

Cansu Türkoğlu

Zeynep Coşkun

Zeki Ersin Yıldırım


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Mustafa Ali Gül


Reklam / Advertise

Serkan Korkmaz

reklam@coinhaberlerim.com


Barındırma / Hosting

Turhost.com Domain & Hosting & Sunucu

Sanayi Mahallesi, Çarşı Yapı F Blok No.6, 41040 İzmit/Kocaeli

(0212) 227 74 74


Yazılım / Software

WordPress 5.1.1

İletişim / Contact

Fındıklı Mah. Maltepe-İSTANBUL


YASAL UYARI: © Copyright 2019 (coinhaberlerim.com) tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde (coinhaberlerim.com)’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. (coinhaberlerim.com) web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. (coinhaberlerim.com)’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili (coinhaberlerim.com), herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on (coinhaberlerim.com). This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation. External links on (coinhaberlerim.com) are opened on a new page. (coinhaberlerim.com) does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.