• BITCOIN/TL
  1272244,638
  % 0,94
 • ETHEREUM/TL
  65395
  % 0,00
 • RIPPLE/TL
  18.22
  % 1,63
 • BITCOIN CASH/TL
  7185.32,651
  % -0,68
 • LITECOIN/TL
  2126.7
  % 0,89
 • BNB/TL
  6668.73
  % 0,00
 • EOS/TL
  21.54
  % 0,94
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,03

Kripto Şirketleri Piyasa Bütünlüğü Koalisyonu Kurmak İçin Birleşti!

Kripto Şirketleri Piyasa Bütünlüğü Koalisyonu Kurmak İçin Birleşti!

Salı günü kripto para birimi alanındaki büyük oyuncular, Crypto Market Integrity Coalition’ı (CMIC) oluşturmak için güçlerini birleştirdi. Kripto ticareti gözetim ve risk izleme firması Solidus Labs tarafından başlatılan koalisyon, kripto ekosistemini daha güvenli ve daha mantıklı bir şekilde düzenlemeyi amaçlıyor.

Yeni kurulan organizasyonda 17 kurucu üye bulunuyor: Coinbase, Circle, Huobi Tech, Anchorage Digital, BitMEX Bitstamp, Solidus Labs, GSR, CrossTower, Securrency, Crypto Compare, Elwood, Global Digital Finance, Crypto UK, Chamber of Digital Commerce, A VanEck şirket MVIS ve Liberty City.

Resmi taahhüde göre koalisyon, yeni, yükselen varlık sınıfına kamu ve düzenleyici güveni teşvik etmek için piyasanın kötüye kullanılması ve manipülasyonla mücadele ederek adil bir dijital varlık piyasası oluşturmaya odaklanıyor.

Asaf Meir, “Piyasa bütünlüğü taahhüdü, adil ve düzenli kripto para piyasalarını sürdürmek ve piyasa suistimalini önlemek için sürekli olarak daha yüksek piyasa bütünlüğü standartlarına, risk izleme, tüketici koruma ve uyumluluğa yönelik çaba gösterme taahhüdüne odaklanıyor” dedi. Solidus Labs’ın kurucusu ve CEO’su.

Koalisyon üyeleri, kripto hizmetlerini tüm tüketiciler ve piyasa katılımcıları için daha kapsayıcı, şeffaf ve üretken hale getirirken, dijital varlık piyasalarının bütünlüğünü ve verimli işlevini geliştirmek için birlikte çalışmayı kabul etti.

İmzalanan tüm taraflar bundan böyle piyasa bütünlüğü ve piyasa verimliliği ilkelerini operasyonlarına ve iş stratejilerine entegre etmek için çalışacaklardır.

Grup, pazarın bütünlüğünü geliştirmeye kararlı tüm kripto endüstrisi üyelerini koalisyona katılmaya davet ediyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ